Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Alış Grafik Tasarımcı İlanı

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
Merhaba Vsro.Org Ailesi uzun zamandır müşterilerim ve kendim için;
Güvenilir,
Dürüst,
İşini Severek Yapan,
İnsanları Bekletmeyi Sevmeyen,
Aradığımız veya Yazdığımız vakit en kısa sürede ulaşabilceğimiz insan evladına ihtiyacımız var.
Yaptığı çalışmaların yüksek maliyetli yada uygun fiyatlı olması gibi durumdan ziyade Yukarıda bahsettiğim özelliklere sahip olması bizim için yeterlidir.

Çalışacağımız kişinin bu özelliklere ve karektere sahip olması kesinlikle gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü yapıcağı hata yada yanlışların sorumluluğunu öneri olarak müşterilerime sunduğum için bedelini ben ödeyeceğim.
Not:Lütfen konu altına grafik tasarımcı önerisi a,b veya c kişi diye yazmayınız bu işi yapan ve bu özelliklere sahip olduğuna güvenen kişiler bana özelden ulaşmasını rica ediyorum.
Saygılarımla....
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Hello VSRO.Org Family,

For a long time, I have been in need of an individual for both my clients and myself who possesses the following qualities:

• Reliable
  • Honest
  • Passionate about their work
  • Dislikes keeping people waiting
  • Easily reachable when needed
More than the cost of their work, whether it is high or affordable, what matters to us is that the person has the above-mentioned qualities.

I strongly believe that the person we work with must have these characteristics, as I take responsibility for any mistakes or errors they may make as a suggestion to my clients.

Note: Please do not write graphic designer suggestions under this topic as person A, B, or C. I kindly request individuals who perform this job and believe they possess these qualities to reach out to me privately.

Best regards...

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Varsa böyle biri diye konuyu takibe alıyorum. Kimi uzat fiyat verir kimi yapar geçer ama beğendik mi sormaz revize istersin para ister. Sırf bunlar yüzünden kendi işimi kendim görmeye başlamıştım ama güzel konu takipteyim benimde grafik işlerim oluyor oyunlarım için umarım konunuz vesilesiyle bulurum birini bende :)

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
Varsa böyle biri diye konuyu takibe alıyorum. Kimi uzat fiyat verir kimi yapar geçer ama beğendik mi sormaz revize istersin para ister. Sırf bunlar yüzünden kendi işimi kendim görmeye başlamıştım ama güzel konu takipteyim benimde grafik işlerim oluyor oyunlarım için umarım konunuz vesilesiyle bulurum birini bende :)
umarım inşallah :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.