Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Guard Kurulumu

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
Merhaba;

Youtube, google üzerinden arama yaptığımda stfilter vPlus gibi filter'lar için bir kurulum videosu veya anlatımı göremedim. Sitemizde de bulunan videolar çalışmamakta. Bu guard kurulumları için kısa bir anlatım düzenlenebilir mi?

İyi forumlar.

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Ben sunu kullanarak ogrenmistim maxiguardi eski olsa da adimlar hala ayni.

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
benim yaşadığım saçmalık vsroplus venomda ve stfilter'da gameserver.exe'ye gameserver.dll enjekte ettiğimde gameserver.exe artık açılmıyor

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
gameservera ip spoof yapiyorsun degil mi? gerci gerek var miydi hatirlamiyorum ama ben bir sorun yasamamistim onda. O filterda devkit_dll yok ugrasabilirsin.

Bence buna bir goz gezdir vSRO Paylaşım - DuckSoup V2 Filter ve Gui Source Kodu (2022)Videodaki tüm özellikleri içerir
spoof yapıyorum stud_pe ile bakıyorum dll içerisine gömülü exe'lerin tek problem gameserver.dll enjekte edildikten sonra gameserver.exe açılmaması. Attığın filesi de deneyeceğim hocam umarım bu sefer başarılı olur.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.