Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
cba54595d48072e777161a6e16e0e843.gif

@tylu içinde V harfinin çok belirgin olduğu çevresinde guard simgesi olan bir icon mükemmel olurdu. :)
Tamam hocam ortaklaşa ortaya güzel bir şey çıkaralım (y)

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
merak ettiğim bir kaç soru var. Bu soruları cevaplarsan çok sevinirim, eminim benim gibi bu konuyu merak edenler vardır..

öncelikle sen kimsin ? kendini tanıtır mısın ?
güvenilir bir insan mısın onu bir bilelim. insanlar sana güvenip oyununu açtıkları zaman backdoor koymadığının garantisini verebilir misin ? (açık kaynak paylaşacaksan eğer sözüm yok)
önceden yapmış olduğun guardın ve sistemlerini referans olarak gösterebilir misin ?

bu arada bu yazdıklarımı önceden yaptığın gibi "beni baltalamaya çalışıyor" tarzında algı yaratmayıp, sorularımı cevaplarsan çok sevinirim hem benim hemde diğer insanların aklındaki soru işaretleri gitmiş olur. umarım proje başarıyla sonuçlanır.

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Adım Sertaç yaşım 30. Daha önce derken anlayamadım. İlk defa konu açıyorum... Herkes istediği eleştiriyi yapabilir (dozunda oldukça)
Kendime ait guardım yoktu hazır kaynakları kullandım sürekli ve piyasanin hali ortada tekelleşme başladı.
Guard yapmak hiçte basit bir iş değil. Aylar gerekiyor. Aslında bu konuyu açmam haftalarca yaptığım argeye dayanıyor.
Aynı guardi hem kendim hemde forum için geliştirip paylaşacağım. Konuyuda özellikler hakkında öneri ve fikir almak için açtım. Çok fazla seçenek var.
Guard forum dışına çıkmayacak ve reklamlı olacak. Yani öyle her önüne gelen kullanamaz ve bundan kâr elde edemez. Kontrol tamamen benim elimde olacak. Source olarak paylaşamam ben burada emek veriyorum zaman harcıyorum. İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Adım Sertaç yaşım 30. Daha önce derken anlayamadım. İlk defa konu açıyorum... Herkes istediği eleştiriyi yapabilir (dozunda oldukça)
Kendime ait guardım yoktu hazır kaynakları kullandım sürekli ve piyasanin hali ortada tekelleşme başladı.
Guard yapmak hiçte basit bir iş değil. Aylar gerekiyor. Aslında bu konuyu açmam haftalarca yaptığım argeye dayanıyor.
Aynı guardi hem kendim hemde forum için geliştirip paylaşacağım. Konuyuda özellikler hakkında öneri ve fikir almak için açtım. Çok fazla seçenek var.
Guard forum dışına çıkmayacak ve reklamlı olacak. Yani öyle her önüne gelen kullanamaz ve bundan kâr elde edemez. Kontrol tamamen benim elimde olacak. Source olarak paylaşamam ben burada emek veriyorum zaman harcıyorum. İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz.
Forumda Elanor ve SonPadisah nicklerinde kim olduğu belli olmayan, güvenilmez ve kıskanç bir şahıs vardı. Seni o sandığım için daha önce gibi bir ifade kullandım. Umarım insanlara faydalı bir iş yaparsın, discorddan önerileri yazıcam, başarılar dilerim..

Edit : bu arada srcyi paylaşmamak en doğal hakkın fakat güven konusunda ben tatmin olamadım. tabi bu senin sorunun değil fakat en azından srcyi denetleyen birileri(@Spare) olsa hoş olur, mağduriyet yaşanmaması için 3 taraf içinde iyi olur. (sen, kullanıcılar, vsro org)

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
kolay gelsin simdiden başarılar...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.