Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

cSRO Paylaşım Güncel CSRO-R 120 Cap - Dosyalar ve fazlası (2021) / Frontier Online Files / (Correction Community)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bugün aklımı aldılar 3 kişiyle görüştüm ilk görüştüğüm şahıs bana bu dosyalar için 5000 TL fiyat çekti <<(belki bir tık fixli olabilir)
Bir başkası 3000 TL kurulum destek dedi sözde X bir forumda paylaşıyorlar ama 500 TL Değerinde Vip üye olmalısınız veya 500 konu açmalısınız oO

Beni eskiler tanır 2009 dan buyana emu zamanlarından geliştirme/araştırma yapıyorum.
Bugüne kadar biri desinki sana şunu verdim nete düştü.
O yüzden arkadan konuşmayı kesin varmı forumlarda XANTOS beni dolandırdı diyen 🤫 > 😎
Bu dosyalar veren kişinin isteği üzerine paylaşılmaktadır.
Dosyalar bana ait değildir.

Dosyaların sahibine sesleniyorum senden ele geçirenler insanları dolandırıyor bu dosyalar ile bu yüzden paylaşıyorum kusura bakma benimde çok veritabanım çalındı devam etmene engel değil.

Mong muốn duy nhất của tôi là các bạn chia sẻ các bản sửa lỗi với nhau.
Tôi không chịu trách nhiệm về các tệp "Tôi không cài đặt", tôi đã chỉnh sửa các tệp trên máy chủ và chia sẻ chúng với bạn.

(Cộng đồng sửa sai)

Problems / Deficiency - Vấn đề / Thiếu sót: (Hãy cho tôi biết với thông tin từ bạn)

Thiếu: Không có cửa sổ ảo thuật nào trong trò chơi - Không có cửa sổ phép thuật nào trong trò chơi

basliksiz-2-png.11593

[SPOILER = "tải xuống"]
*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

(20.05.2021 02:50)
[/ SPOILER]
[SPOILER = "tải xuống DỰ PHÒNG (Đang hoạt động)"]
*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

(20.05.2021 17:40)
[/ SPOILER]
[SPOILER = "hình ảnh nội dung"]
2TTlaab.jpg

QGFVaab.jpg

NAs1bab.jpg

[/ SPOILER]
[SPOILER = "Hình ảnh trò chơi"]
nXkYcab.jpg

SiEgeab.jpg

JVvvbab.jpg

MSEpaab.jpg

0hj1aab.jpg

0sD4fab.jpg

83YJbab.jpg

GUP0eab.jpg

Qpsibab.jpg

V213aab.jpg

[/ SPOILER]

EXTRAS - EXTRAS
[SPOILER = "Sửa chữa thuốc chữa bệnh cho thú cưng thực sự và hơn thế nữa (và hơn thế nữa)"]

[/ SPOILER]
[SPOILER = "Hệ thống chứng chỉ mới - Hệ thống chứng chỉ mới"]

VI: Có các chứng chỉ khác nhau sẽ cung cấp 50% Hiệu suất cho CSRO -R. Bạn có thể làm cho CSRO-R Tương thích bằng cách chỉnh sửa nó (SRO_CERTIFICATION.sql).
Người lao động hãy chia sẻ với chúng tôi.
VI: Đối với CSRO -R, có nhiều trình xác nhận khác nhau sẽ cung cấp 50% hiệu suất. Bạn có thể làm cho nó Tương thích với CSRO-R bằng cách chỉnh sửa (SRO_CERTIFICATION.sql).
Các nhà tuyển dụng hãy chia sẻ với chúng tôi.
[/ SPOILER]
[SPOILER = "Shiroi-proxy - MGUARD- Nguồn - XANTOS"]
Tôi đã đưa nó vào Thư mục Mega
Ekli dosyayı görüntüle 11596
Ekli dosyayı görüntüle 11597
cảm ơn Artuuro_lv
[/ SPOILER]

Những gì bạn cần làm để vào trò chơi: (Bạn không thể đăng nhập bằng MGUARD - Tôi nghĩ rằng chúng tôi đang xem xét nó vì DLL)
DB sẽ được sử dụng :
Các DB đều giống nhau, hãy sử dụng bản sao lưu mà bạn muốn. (SQL 2017+)
Các tệp sẽ được sử dụng:
Frontier Online Files-xantos.rar \ Frontier Online Files \ Server Files 2X \ ServerFiles.rar
Sử dụng Tệp:
ServerFiles> Cert> thay đổi ini> sử dụng một cái cho biết nguồn gốc của ini hoặc sử dụng một csro-r khác.
Làm cho inisroprot tương thích với server.cfg
. (3 trong số chúng có các cổng bằng nhau (đừng quên cài đặt ip)
Đồng bộ hóa với phiên bản máy khách DB (Phiên bản máy khách cao)
Chuyển DB thành Media
(Để sửa phiên bản Client cao)
Sử dụng khách hàng:
sử dụng ứng dụng khách này (tại hộp có sroprot) (bạn không thể nhập DLL được đưa vào ứng dụng khách gốc)

Bạn có thể đăng nhập mà không gặp bất kỳ vấn đề gì.

[SPOILER = "ENG"] [/ SPOILER]
[SPOILER = "ENG"] [/ spoiler]
[SPOILER = "ENG"]
Những gì bạn cần làm để tham gia trò chơi: (Bạn không thể tham gia với MGUARD - Tôi nghĩ chúng tôi đang kiểm tra nó vì DLL)
DB để sử dụng:
Các DB đều giống nhau, hãy sử dụng bản sao lưu mà bạn muốn. (SQL 2017+)
Tệp sử dụng:
Frontier Online Files-xantos.rar \ Frontier Online Files \ Server Files 2X \ ServerFiles.rar
Sử dụng tệp:
ServerFiles> Change Cert> Sử dụng cái đã viết ini thành bản gốc hoặc sử dụng csro-r khác.
Làm cho ini và sroprot tương thích với server.cfg. (Các cổng của 3 phải bằng nhau (đừng quên cài đặt ip)
Đồng bộ hóa với phiên bản máy khách DB (Phiên bản máy khách cao)
Làm DBtoMedia (để sửa phiên bản Client cao)
Sử dụng khách hàng:
Tải xuống sử dụng ứng dụng này (tại phòng vé với sroprot) (bạn không thể nhập DLL tiêm trong ứng dụng ban đầu)

Bạn có thể đăng nhập mà không gặp bất kỳ vấn đề gì.
[/ SPOILER]

[SPOILER = "trong trò chơi"]
i0c4aab.jpg
[/ SPOILER]

Cam on ban

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
tesekkurler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bugün aklımı aldılar 3 kişiyle görüştüm ilk görüştüğüm şahıs bana bu dosyalar için 5000 TL fiyat çekti <<(belki bir tık fixli olabilir)
Bir başkası 3000 TL kurulum destek dedi sözde X bir forumda paylaşıyorlar ama 500 TL Değerinde Vip üye olmalısınız veya 500 konu açmalısınız oO

Beni eskiler tanır 2009 dan buyana emu zamanlarından geliştirme/araştırma yapıyorum.
O yüzden arkadan konuşmayı kesin varmı forumlarda XANTOS beni dolandırdı diyen 🤫 > 😎

Dosyaların sahibine sesleniyorum senden ele geçirenler insanları dolandırıyor bu dosyalar ile bu yüzden paylaşıyorum kusura bakma benimde çok veritabanım çalındı devam etmene engel değil.

Tek temennim fixleri birbiriniz ile paylaşmanız.
"Ben kurmadım" dosyalardan sorumlu değilim sunucu üzerinde dosyaları düzenledim ve sizler ile paylaşıyorum.

(Correction community - Düzeltme topluluğu)

Problems / Deficiencies - Sorunlar/ Eksikler : (Sizlerden gelen bilgiler ile bana bildirin)

Missing / Eksik: Oyunda magic pop komple yoktur - There is no magic pop in the game

basliksiz-2-png.11593

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

EXTRALAR - EXTRAS

Oyuna girmek için yapmanız gerekenler : (MGUARD ile giremessiniz - DLL yüzünden sanırım inceliyoruz)
Kullanılacak DB :
DB'Lerin hepsi aynı istediğiniz yedeği kullanın. (SQL 2017+)
Kullanılacak Files :
Frontier Online Dosyalar-xantos.rar\Frontier Online Dosyalar\Server Files 2X\ServerFiles.rar
Files Kullanımı :
ServerFiles > Cert > ini değiştirin > ini orjına yazanı kullanın yada farklı csro-r ini kullanın.
Server.cfg
ile ini ve sroprot uyumlu hale getirin. (3'ünün portları eşit olmalı (ip ayarını unutmayın)
Client version DB ile eşitleyin (Client version yüksek)
DBtoMedia yapın
(Client version yüksek düzeltmek için)
Client Kullanımı :
indirin bu client kullanın (sroprot ile gişte) (orjinal client'de DLL enjectli giremessiniz)

Sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

tesekkurler

Fu'

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18

Tek temennim fixleri birbiriniz ile paylaşmanız.
"Ben kurmadım" dosyalardan sorumlu değilim sunucu üzerinde dosyaları düzenledim ve sizler ile paylaşıyorum.

(Correction community - Düzeltme topluluğu)

Problems / Deficiencies - Sorunlar/ Eksikler : (Sizlerden gelen bilgiler ile bana bildirin)

Missing / Eksik: Oyunda magic pop komple yoktur - There is no magic pop in the game

basliksiz-2-png.11593

EXTRALAR - EXTRAS

Oyuna girmek için yapmanız gerekenler : (MGUARD ile giremessiniz - DLL yüzünden sanırım inceliyoruz)
Kullanılacak DB :
DB'Lerin hepsi aynı istediğiniz yedeği kullanın. (SQL 2017+)
Kullanılacak Files :
Frontier Online Dosyalar-xantos.rar\Frontier Online Dosyalar\Server Files 2X\ServerFiles.rar
Files Kullanımı :
ServerFiles > Cert > ini değiştirin > ini orjına yazanı kullanın yada farklı csro-r ini kullanın.
Server.cfg
ile ini ve sroprot uyumlu hale getirin. (3'ünün portları eşit olmalı (ip ayarını unutmayın)
Client version DB ile eşitleyin (Client version yüksek)
DBtoMedia yapın
(Client version yüksek düzeltmek için)
Client Kullanımı :
indirin bu client kullanın (sroprot ile gişte) (orjinal client'de DLL enjectli giremessiniz)

Sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

keep

fyq2022

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
喜欢
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

喜欢

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.