Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

cSRO Paylaşım Güncel CSRO-R 120 Cap - Dosyalar ve fazlası (2021) / Frontier Online Files / (Correction Community)

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
İlginç bir kuyruk acısı, "kendim bir şey yapamadım ama özele gel belki düzeltiriz" temalı mesajlar yerine arkadaşın açtığı discord üzerinden sorunlarını anlatabilirsin.

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
İlginç bir kuyruk acısı, "kendim bir şey yapamadım ama özele gel belki düzeltiriz" temalı mesajlar yerine arkadaşın açtığı discord üzerinden sorunlarını anlatabilirsin.
oyundala ılgılı bısy degıl bug vs degıl zaten sorun sadece bır eklentı yapmak ıstıyorum onunla ılgılı bır sorun kuyruk acısı vs yok yapa bılıyorsanız yapın acın vs bısy dıyen yok zaten kımseye nıye paylasıldı da demıyorum anlamadan atlama lutfen herseye

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bugün aklımı aldılar 3 kişiyle görüştüm ilk görüştüğüm şahıs bana bu dosyalar için 5000 TL fiyat çekti <<(belki bir tık fixli olabilir)
Bir başkası 3000 TL kurulum destek dedi sözde X bir forumda paylaşıyorlar ama 500 TL Değerinde Vip üye olmalısınız veya 500 konu açmalısınız oO

Beni eskiler tanır 2009 dan buyana emu zamanlarından geliştirme/araştırma yapıyorum.
Bugüne kadar biri desinki sana şunu verdim nete düştü.
O yüzden arkadan konuşmayı kesin varmı forumlarda XANTOS beni dolandırdı diyen 🤫 > 😎
Bu dosyalar veren kişinin isteği üzerine paylaşılmaktadır.
Dosyalar bana ait değildir.

Dosyaların sahibine sesleniyorum senden ele geçirenler insanları dolandırıyor bu dosyalar ile bu yüzden paylaşıyorum kusura bakma benimde çok veritabanım çalındı devam etmene engel değil.

My only wish is to share the fixes with each other.
I am not responsible for the "I did not install" files. I organized the files on the server and share them with you.

(Correction community - Correction community)

Problems / Deficiencies - Problems / Deficiencies: (Let me know with information from you)

Missing / Missing: There is no magic pop complete in the game - There is no magic pop in the game

basliksiz-2-png.11593

[SPOILER = "download"]
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

(20.05.2021 02:50)
[/ SPOILER]
[SPOILER = "download SPARE (Active)"]
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

(20.05.2021 17:40)
[/ SPOILER]
[SPOILER = "content images"]
2TTlaab.jpg

QGFVaab.jpg

NAs1bab.jpg

[/ SPOILER]
[SPOILER = "Game Visuals"]
nXkYcab.jpg

SiEgeab.jpg

JVvvbab.jpg

MSEpaab.jpg

0hj1aab.jpg

0sD4fab.jpg

83YJbab.jpg

GUP0eab.jpg

Qpsibab.jpg

V213aab.jpg

[/ SPOILER]

[SPOILER = "Shiroi-proxy - MGUARD - Source - XANTOS"] [/ SPOILER]​
[SPOILER = "Shiroi-proxy - MGUARD - Source - XANTOS"]
Included in the Mega Folder
Ekli dosyayı görüntüle 11596
Ekli dosyayı görüntüle 11597
for thanks Artuuro_lv
[/ SPOILER]

Information of external powers:
  • Bu dosyaların kurulumu vsro gibi degilmiş öyle diyorlar. Kurulumda hata alabilirmişsiniz az araştırın öyle kurun.​
  • Sistem içinde multimodül bulunuyormuş ondan dolayı bu sistemi devre dışı bırakmanız gerekiyormuş.​

srovoz

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
If you are striking me, my brother, I developed DB (Statiic) between 2011 and 2013, how much bug everyone knows I played full fix and the person who shared it was the person who stole it. If the person can be reached, it develops so much, you think that if the people who stole the first files kept them to themselves? But I know your feelings 2011 2012 when there was nothing in the market, I fixed it for years, I blew my head and I can best understand what they feel.

I shared it, but my only wish is everyone share bugs and Fixes with each other, that's the right thing!

If you tell me the mistakes, they will work on it, they will be solved, you can write to me if you want to benefit.
Nice Xantos

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Açacak arkadaş lar Server de bir çok bug var hazırı seversiniz buguda fix leyin editör lügünüzü görelim götü yiyen açsın dosyalar bana ayiti artık clean dan yaptım bu dosyaları sızması ortak biri arkadaş sagolsun şifreyi osmana verdi adam cekti çıktı sorun degil herkes açsın bugu çözsün bizede iletin hazır kulanak csro okadar basit degil zaten yapa bilen olsaydı clean hali var tüm dosyaları ile

JRache

.
Alınan Beğeni
443
Ödül Puanları
63
arkadaslar suan arkadas dıyor ya hanı bendekıler 0 buglu fıx dıye emın olun bu paylasılan larla aynı dosyalar ondakıler kalıbımı koyarım extra bırsey yoktur nerden mı bılıyorum okadarı bana kalsın kımse mınnet etmesın bende kı 0 buglu dıyen cok suan bendekınde hıc bır sorun yok 10 kısı ıle kale savası ayar yaptım hıc bır sorun yok bır sorun fellow pet pıll basmıyor normal atak petı basılıyor oda cozulmuyecek bır sorun dehıl hayırlı forumlar
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sezervesen emrın olur bu ıkı arkadas frontıer dbsını buga sokup oyunu kapatan ıkı arkadas bugdan sorun cozulsun dıye bırı baglandı aldı gıttı ws bır suru muhabbet duzgun calısan oyunu berbat eden sızsınız onun ıcın bızdekı 0 sorunlu %99fıx deyıp mıllete satmaktan vaz gecın forumda yetkılılere seslenıyorum musade etmeyın boyle seylere suan paylasılan neyse onlardakı dosyalarda o suan emın olun kendılerı kuruamıyor bıle oyunu

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
arkadaslar suan arkadas dıyor ya hanı bendekıler 0 buglu fıx dıye emın olun bu paylasılan larla aynı dosyalar ondakıler kalıbımı koyarım extra bırsey yoktur nerden mı bılıyorum okadarı bana kalsın kımse mınnet etmesın bende kı 0 buglu dıyen cok suan bendekınde hıc bır sorun yok 10 kısı ıle kale savası ayar yaptım hıc bır sorun yok bır sorun fellow pet pıll basmıyor normal atak petı basılıyor oda cozulmuyecek bır sorun dehıl hayırlı forumlar
Fellow işini de çözdük kale savaşında bug var madem meraklısın aç Serveri kaç gün dayana bilecen

sezervesen emrın olur bu ıkı arkadas frontıer dbsını buga sokup oyunu kapatan ıkı arkadas bugdan sorun cozulsun dıye bırı baglandı aldı gıttı ws bır suru muhabbet duzgun calısan oyunu berbat eden sızsınız onun ıcın bızdekı 0 sorunlu %99fıx deyıp mıllete satmaktan vaz gecın forumda yetkılılere seslenıyorum musade etmeyın boyle seylere suan paylasılan neyse onlardakı dosyalarda o suan emın olun kendılerı kuruamıyor bıle oyunu
Bilgisi olan clean dan yapar zaten biz nasıl yapıyorsak herkez de yapa bilir hazıra daglar dayanmaz 😀

JRache

.
Alınan Beğeni
443
Ödül Puanları
63
senden korkan sen gıbı olsun
acıcamm suan guard uzerınde calısmalar yapıyoruz merak etme sro clıent dll ws hersey 0 dan yapılıyor sıze prım bırakmam

burda tartısmaya gerek yok sorunsuz calısan duzenegı bozuyorsunuz onun ıcın yapmıs oldugunuz tehtıtler benı hıc ılgılendırmıyor bılgı ve tecrubenızı goz onunde bulundurursak kımsenın korkmasına gerek yok :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.