Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Günlük arena

Alınan Beğeni
744
Ödül Puanları
93
Bu konudan faydalanabilirsin, aynı şekilde arena için de geçerli olması gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu konudan faydalanabilirsin, aynı şekilde arena için de geçerli olması gerekiyor.
hocam cevabınız için teşekkür ederim lakin benim anladığım kadarıyla smc de göstermem lazım o arenayı ama bu işlemi nasıl yapabilirim onu çözemedim bilginiz var mı ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
744
Ödül Puanları
93
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Şimdi SMC'den Sr_Scheduler'i açıyorsun, orada
1.Aşama
"BATTLE_ARENA_RANDOM_PARTICIPATION" u seçip saatlerini ayarlıyorsun.
Bu kısımda ayarladığın saatler 10dk'lık kayıt süresini açar.
Type: Hergün yada haftada şu kadar olsun dersen vs.. 01-Everyday görseldeki yani hergün için.
Date kısmında 1.yi dün'e göre ayarla 2.yi 30-40 yıl ertele :)

Start Time olarak misal 20.00'da başlatıcaksan 19.50 giriyorsun, duration kısmına (M) 10 olarak ayarlıyıp add diyorsun.
19.50~20.00 arası kayıtlar aktif oluyor ve notice geçiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 2420

2.Aşama
"BATTLE_ARENA_RANDOM" u seçip kayıt için gereken son 5dk'yı ve bitişe kadar olan süreyi ayarlıyorsun.
Bu kısımda ayarladığın saatler 5dk'lık kayıt süresini ve içerde geçen bitişe kadar olan zaman.
Type: Yukarıda kayıtta verdiğin tarih ve gün ayarlarıyla aynı yapıyorsun.
Date kısmında 1.yi dün'e göre ayarla 2.yi 30-40 yıl ertele :)

Start Time olarak misal yukarıda 19.50'da ayarladık, şimdi ise 19.55 giriyorsun, duration kısmına (M) 26 olarak ayarlıyıp add diyorsun.
26 dk'yı şu şekilde düşün,
1dk son kazananın ödül aldığı zaman
5dk başlamadan önceki son 5dk noticesi
20dk içeride geçecek olan süre
toplamda 26dk yapıyor.

Bu iki aşamayla Party-Guild-Job'u ayarlayabilirsin;
MATCH_POINT- MATCH_FLAG kısmını bende anlamaya çalışıyorum.
Daha önce local'de sv editle uğraştığım için hiç bunlara bakmamıtım.
Arkadaş CTF süresi ayarlama dememiş, SMC ye eklemekten bahsetmiş..

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Sen söyleyene kadar farketmemiştim.
@ahmetagcan
Survival Arena demişsin, o guard ile yapılıyor olması gerek.
Yada bilenler yardımcı olacaktır.
Bunu bende sormuştum kimse cevap vermeyince bende başka yerlerde aradım orda da bulamadım ama Guard ile alakalı birşey değiş. SQL Schedule dosyaları ile ekliyorsunuz çözebilirsem buraya konu anlatımı olarak açarım. Veya bilen varsa hiç beklemeden açsın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bunu bende sormuştum kimse cevap vermeyince bende başka yerlerde aradım orda da bulamadım ama Guard ile alakalı birşey değiş. SQL Schedule dosyaları ile ekliyorsunuz çözebilirsem buraya konu anlatımı olarak açarım. Veya bilen varsa hiç beklemeden açsın.
bende çok araştırdım hocam schedule tablosunu felan inceledim ama bir çıkar yol bulamadım hocam şöyle bir mantık yürüttüm hocam fgw olarak ekleyeceğim orayı fgw süresi dolduktan sonra taşın silinme süresini 24 saat yapıp o şekilde arenayı eklemeyi düşündüm hocam

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Holy water temple mantığı ilede yapabilirsin. Pt açılıp en az 2 char ile giriş yapıp günlük 2 kere giriş imkanı sağlayıp gece 12de girişleri sıfırlatabilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Holy water temple mantığı ilede yapabilirsin. Pt açılıp en az 2 char ile giriş yapıp günlük 2 kere giriş imkanı sağlayıp gece 12de girişleri sıfırlatabilirsin.
refgameworld veya refgameworldconfig te nasıl bulabilirim bunu hocam fikriniz için çok teşekkür ederim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.