Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Hata vermeden kapanma

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Öncelikle ilk server açma denemem kodlama vs bilgim yok
Rastgele id pw giriyorum veya db ye kayıtlı bir id pw giriyorum fark etmiyor hiçbir hata vermeden direkt oyun kapanıyor sronun exe ve dll dosyalarını farklı bir oyundan aldım ipinput ile kendi oyunumub ip adresini girdim fakat sorun hala devam ediyor​
IMG_20231123_121102.jpg

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,019
Ödül Puanları
214
Kurulum kaynaklı bir sorun olabilir , detaylı olarak kontrol edin , muhtemelen spoof kaynaklı bir sorun ıd pw giriş sonrası agente ve gatewaya gelen msjIDlerine bakın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
şifre md5 ile mi çevirilmiş durumda?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

account bd si user tablosunda pw md5 kod çevirisi ile girilmek zorunda

Oyla 0
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
hata kodu yazıyor mu
yoksa anydesk verirsen kontrol edebilirim
Hata yüksek ihtimalle wwwroot klasöründe sql id pw nick yazmayı unutmuşum farklı bir db de test gerçekleştiriyorum 3 ayrı sw de 3 ayrı hata aldım yalnızca sql verilerini düzgün girmediğim için
1. Hata smc bağlanmıyordu
2. Hata oyunda karakter seçim ekranı gelmeden oyun kapanıyor
3. Hata oyuna giriş yapıp 5sn sonra dc vermesi

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
904
Ödül Puanları
93
1. sorunun cevabı Account dbsinde sec_primary ile sec_content idsi 1 - 1 şeklinde olmadığı için olabilir

2. client ile db uyumsuz olduğu içindir.. charın üzerinde clientte olmayan ama db de olan bir item giyili olabilir..

4. 5 saniye sonra dc vermesinin sebebi wwwroot ta dbconnect.md nin içeriği doğru değildir..

Oyla 0
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
çözüldü olarak işaretlemişsin sorun yok dimi
sorunum düzeldi 120cap bir db arıyorum teker teker deniyorum ama düzgün bir db yok
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

1. sorunun cevabı Account dbsinde sec_primary ile sec_content idsi 1 - 1 şeklinde olmadığı için olabilir

2. client ile db uyumsuz olduğu içindir.. charın üzerinde clientte olmayan ama db de olan bir item giyili olabilir..

4. 5 saniye sonra dc vermesinin sebebi wwwroot ta dbconnect.md nin içeriği doğru değildir..
guard kurulu bir db yi nasıl guard olmadan açabilirim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.