Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü hayirli aksamlar

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaslar 2 tane client ve 1 adet DB indirdim fakat billing dosyalarini bulamadim yardimci olabilirmisiniz Tesekkürler <3

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63

@Spare dan alıntıdır

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

@Spare dan alıntıdır
oncelikle ilginize tesekkürler fakat maalesef tam olarak sorumun cevabini alamadim. Bende hali hazirda birkac db ve client mevct fakat videonuzda IIS ayarlarindan once yapilmasi gereken billing dosyalarini kopyalayip //C//INETPUT//WWWROOT a atilmasi gereken BILLING DOSYALARINI BULAMIYORUM bu konuda bi cevap tarzinda yada baska türlü bir yardimda bulunabilirseniz cok memnun olurum. Tesekkürler

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
oncelikle ilginize tesekkürler fakat maalesef tam olarak sorumun cevabini alamadim. Bende hali hazirda birkac db ve client mevct fakat videonuzda IIS ayarlarindan once yapilmasi gereken billing dosyalarini kopyalayip //C//INETPUT//WWWROOT a atilmasi gereken BILLING DOSYALARINI BULAMIYORUM bu konuda bi cevap tarzinda yada baska türlü bir yardimda bulunabilirseniz cok memnun olurum. Tesekkürler
Zaten bu konuda billing icin gerekli olan dosyalarida paylasmis tek yapman gereken indirmek olucaktir.

Son edit :

Yalnizca billing e ihtiyaci olanlar icin

@Spare a tekrar tesekkurler

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
YAV NE BAHTSIZ BIR INSANMISIM SIMDI DE SMC ILE SMC INDEPENTE YOK BU NEDIR YA xd

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,694
Ödül Puanları
605
Konularınızı doğru bölüme açın.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.