Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Hayırlı ramazanlar Elinde Npc'ye 10dg FB +5 kod

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
npc'ye 10 ye kadar itemler mevcut fakat bunları nasıl FB +5 yapabilrim kod varmı yada
SRO[2020-04-26 12-14-39]_75.jpg

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Bu Kod ile +5 ve Str int Levele Göre %100 Yapabilirsin FAKAT durulability gibi tarzlar %50 olarak ayarlı

STATLAR ise %60 olarak ayarlı

Bu kod ile yapman gereken tek şey Değişmesi gereken kodları düzeltmen bendekiler "10_A" için ayarlı fakat SEN _RARE ekleyebilirsin Sos ise
mesela bu
WHERE RefItemCodeName like 'ITEM_%_%_10_C_RARE' AND NOT RefItemCodeName like '%RING%' << Böylemi olacak hocam

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
denedim fakat eksikleri var CH male 10 ve diğerleri dg değişen olmadı diğer dgrelerde çalştı CH female de Kafalıklar sadece bozuk diğerleri FB

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
608
Ödül Puanları
93
denedim fakat eksikleri var CH male 10 ve diğerleri dg değişen olmadı diğer dgrelerde çalştı CH female de Kafalıklar sadece bozuk diğerleri FB
anlıyorum ama benim dbde kullandıgım prosodur onlar bende yoktu CHEST LIGHT ve HEAVY bölümünü 10 d yaparsan skntı yaşamazsın :)

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
608
Ödül Puanları
93
sorun çözüldüyse başlığı değiştiriyorum :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.