Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Hazir DB

Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
18
ARKADAŞLAR GÜNAYDİN BEN ŞİMDİ HAZIR DB KURACAM SUAKI DB'mi YEDEKLİYİP HAZIR DB'den TİTLE VB ŞEYLERİ KENDİ SERVERAMA ALMAK İÇİN YAPMAM GEREKEN HAZIR DB'den DATA'mi CIKARMAM GEREK MEDİA'mi Cikarmam Gerek ?

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
ARKADAŞLAR GÜNAYDİN BEN ŞİMDİ HAZIR DB KURACAM SUAKI DB'mi YEDEKLİYİP HAZIR DB'den TİTLE VB ŞEYLERİ KENDİ SERVERAMA ALMAK İÇİN YAPMAM GEREKEN HAZIR DB'den DATA'mi CIKARMAM GEREK MEDİA'mi Cikarmam Gerek ?
Title vb gibi çoğu eklentileri forumda bulmak mümkün illaki ben o verileri çekmek ıstiyorum dersen mantık olarak biraz düşünüp client , db girdilerini bahsettiğin 'HAZIR DB'den çekeceksiniz

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Oyla 0
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
18
ARKADASLAR SIZ NEDEN TITLEYE TAKILI KALIYORSUNUZ ÖRNEK VERDIM BEN

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
ARKADASLAR SIZ NEDEN TITLEYE TAKILI KALIYORSUNUZ ÖRNEK VERDIM BEN
Siz'deki kastınız nedir ! konu açarak yardım istemişsiniz size yardımcı olamaya çalışıyoruz konu başlığı farklı içeriği bambaşka yerlere gidiyor
Aslında anlatmak istediğiniz ama bir türlü anlatamadığınız konuya açıklık getireyim

Örnek = Başka bir veritabanından Wanted Mode çekecesiniz

Database bölümü = SRO_VT_LOG SRO_VT_SHARD

Client bölümü = 'Data Media particles' verileri gerekir

Aslında ne çekmek istediğinize bağlı her sistemin yolları var tabloları var procları var Client verileri var bunu anlamak için kurcalayacaksın

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Ek olarak her sistemin farklı girdileri olduğunu var sayarsak tek bir yerden veri çekmek mantığı her seferinde doğru olmayacaktır.
Genel olarak çekeceğin sistemin hangi taraflarda olabileceğini çekmek isteyeceğin sisteme göre planlamalısın.
Kostüm 'de çekebilirsin en basitinden, Her hangi bir sistemde. Bu nedenle hepsi için bizim sana "şuradan" çekebilirsin diyebileceğimiz bir şey değil.

Oyla 0
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
18
Ek olarak her sistemin farklı girdileri olduğunu var sayarsak tek bir yerden veri çekmek mantığı her seferinde doğru olmayacaktır.
Genel olarak çekeceğin sistemin hangi taraflarda olabileceğini çekmek isteyeceğin sisteme göre planlamalısın.
Kostüm 'de çekebilirsin en basitinden, Her hangi bir sistemde. Bu nedenle hepsi için bizim sana "şuradan" çekebilirsin diyebileceğimiz bir şey değil.
Örnek Vermek Gerekirse Atavar NPC'si İçin Ne Yapmam Gerekir ?

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Çekmek istersen örnek konularak bak hangi tablolarda işlem yapılıyo oradan çek

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.