Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Hello! vSRO.org

Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Merhaba, vSRO org eski biz ailesi.

Adım Bilal (27) Askar oluşumlarının sahibiyim. Uzun süredir vsro ile ilgili forumlar açılıyor kapanıyor. Sadece eski 1 2 silkroad forum sitesi hala ayakta fakat yeterli değil. Bu bildiğiniz 2 forumda uzun süre moderatör olarak görev yaptım. 2011`den beri bu piyasanın içinde olan fakat oyuncuları değil daha çok Editör Sunucu vb hizmet kısmında olan insanları tanıyorum onlarda beni tanıyor.

Bu yeni forum oluşumunu daha önce görmüştüm fakat vakit ayıramadığım için detaylı zaman harcayamadım. Şuan foruma günlük aktif giriş sağlayabiliyorum. Oluşum güzel mevcut kadro yabancı değil çoğunu azda olsa tanıyorum. Artık forumda beni tanısın isterim. ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Merhaba, vSRO org eski biz ailesi.

Adım Bilal (27) Askar oluşumlarının sahibiyim. Uzun süredir vsro ile ilgili forumlar açılıyor kapanıyor. Sadece eski 1 2 silkroad forum sitesi hala ayakta fakat yeterli değil. Bu bildiğiniz 2 forumda uzun süre moderatör olarak görev yaptım. 2011`den beri bu piyasanın içinde olan fakat oyuncuları değil daha çok Editör Sunucu vb hizmet kısmında olan insanları tanıyorum onlarda beni tanıyor.

Bu yeni forum oluşumunu daha önce görmüştüm fakat vakit ayıramadığım için detaylı zaman harcayamadım. Şuan foruma günlük aktif giriş sağlayabiliyorum. Oluşum güzel mevcut kadro yabancı değil çoğunu azda olsa tanıyorum. Artık forumda beni tanısın isterim. ?
Tekrardan hoş geldin Bilal, zaten zaman zaman görüşme fırsatı bulabiliyorduk. :) Her zaman dediğim gibi, sizin gibi kaliteli isimlerin buraya gelmesi güzel. ? Forumdaki aktiflik her zaman artıyor, her geçen zaman daha fazla insana yardımcı olmamız gerekiyor. Her geçen zaman paylaştıklarımız daha çok kişiye hitap ediyor. :) Her geçen gün sizin gibi kaliteli insanlar sayesinde, sektörde ismimiz daha fazla duyuluyor ve kalitemiz yükseliyor.

Umarım kalıcı ve daimi bir dostumuz olursun. ❤️

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Hoşgeldiniz Bilal bey, forumun sizler gibi insanlara her daim ihtiyacı var ?

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hos geldim kardesim

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
18
Hoş geldin. Açtığın oyunların sonuncusu hariç hemen hemen hepsinde oynadım ve bir yanlış anlaşılma harici herhangi bir sorun yaşamadık ve guildce çok memnun kaldık :) Bilginin bize güç vermesi dileğiyle :)

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Hoşgeldin

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.