Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Honor buf konusunda yardım honor buflar üst üste basılabiliyor

keeppp

.
Alınan Beğeni
247
Ödül Puanları
43
Akademi kasıp honor buflar geliyor misal gold bufu geldi diyelim bide benim serverda tl shopta satılan gold bufu var üst üste basabiliyorlar ama tl shoptan 2 gold bufu alıp üst üste basılmıyor akademi bufunun üstüne basılıyor nasıl düzeltebilirim

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Çok basit overlap değerlerini aynı yapın üst üste basılamaz. Örneğin;
Atıyorum oyunun verdiği gold bufunun overlap değeri 1000
Senin de oyuna sonradan eklediğin gold bufun değeri 2000 olsun.
Bu ne demek tam da senin söylediğin kapıya çıkıyor. Oyun sana buf veriyor fakat sen de aynı bufu npc den alıp tekrar basıp 3 ye basamıyorsun demek.
Oyundaki orjinal overlap değerini npcdeki buflar ile aynı yaparsan (bufların overlap değerlerini hatırlamıyorum) hangi bufu kullanıyorsan bir daha açamana müsade etmez.
Şöyle düşün bunu aynı buf olarak düşünme. Overlap değeri kullanım şartı gibidir. Eğer o şartı karşılıyorsa tekrar kullanılamaz anlamına gelir. Fakat değeri 0 yaparsan bunu üst üste kullanabilirsin anlamına gelir. Genelde aynı tür (buff) değelerinin overlap değeri aynı olabilir. (Karakter) Bu sebep ile tekrar kullanım yapamazsın. Bu da tam olarak buna neden olur.

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
247
Ödül Puanları
43
overlop nereden bakabilrim any versem düzeltseniz olmazmı hocam hiç bilgim yok bu konuda

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
247
Ödül Puanları
43
deneyecegim

Overlop degerleri npcde satılan honorlar ve akademinin verdigi honor bufların degerleri ile aynı yaparak çözülmüştür Not:Bu sorunu olanlar için overlap degeri herbiri aynı olmalı ve birbirinden bagımsız rakamlar olmalı bazen farklı rakamlar girsenizde üst üste basılıyor örnek akademi buff silver: 4494 scroll silver honor buff :4494 aynı diyelim üst üste basılmadı diyelim 9944 yaparsak 2 sinide üst üste basılıyor bazen demek istedigim bu yani uzak rakamlar olsun örnek 100002 ilk ve son sayı farklı olacak 100002 böyle digerleride 2000003 300004 900004 bu şekilde gitmelidir

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.