Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Hostgener Bayiilik Programı Başvuruları Başladı! Bayimiz Ol Sen de Kazan💰

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Hostgener olarak forum içerisinde bazı müşterilerimizin talebi doğrultusunda bayilik programımızı açıklıyoruz. Bu program içerisinde aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda kendi sunucularınızı alıp bu sunucuları kendi müşteri portföyünüze üzerine kâr koyarak satabilirsiniz. Bundan kazancım ne olacak diye düşünen kişiler için ilk olarak sunucuları bizden bayilik indirimi yapılmış bir şekilde satın alacaksınız. Buradaki indirim hesabınıza otomatik olarak tanımlanacak ve %20 diliminde olacaktır. Burada biz silkroad server kurulum hizmeti vermediğimiz için müşterilerinize ücretli olarak kurulum desteği verebilir anahtar teslim olarak server satışı yapabileceksiniz. Biz tarafınızdan herhangi bir kar payı talep etmiyor direkt olarak indirimli fiyat üzerinden toplu ödeme yapmanızı talep ediyoruz. Bu konu hakkında daha açıklayıcı tanımlamalar için aşağıda bulunan şartları ve S.S.S bölümünü dikkatli bir şekilde okuyabilirsiniz. Burada unutmamanız gereken konu ise şu oluyor; hiçbir şekilde kar payı almadığımız için kendi çabaları ile gelir elde etmek isteyen kişilere fırsat sunduğumuzdur.

Gerekli Şartlar

1. Bayilik talebinde bulunmak isteyen kişiler tarafımıza [email protected] veyahut 0232 332 23 12 numarası üzerinden bilgi vermelidir.
  2. Bayilik programı için TC KİMLİK NO, AÇIK ADRES VE İLETİŞİM NUMARALARI bilgilerini eksiksiz olarak sitemizden doldurmanız gerekmektedir.
  3. Sitemiz üzerinden size sunulan Satış Ortaklığı Sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Bu sözleşme içerisinde kesinlikle sizi mağdur edecek bir madde bulunmuyor.
  4. Sistem tamamen hesap bakiyesi olarak işlemektedir. Sizden 500 TL + KDV toplu ödeme talep edeceğiz. Bu ödeme hesabınıza bakiye olarak tanımlanacak ve bu bakiye ile satın alım işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz.
  5. Herhangi bir sorun durumunda direkt olarak tarafımızca ilgilenilecek -sadece sunucu ile ilgili sorunlar- ve sizden bu konuda herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Bu durum sizin insiyatifinize bağlı olarak müşterilerinizden ek destek için ücret talep etme yolunu size açık bırakacaktır.
  6. Sunucu kısmında bulunan her paket hesabınıza otomatik olarak bayilik indirimi ile sunulacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu Satın Alımın Ardından Ne Kadar Sürede Teslim Edilmektedir?

Satın almış olduğunuz sunucuyu müşterilerinize ortalama 10 dakika içerisinde hazır bir şekilde teslim edebilirsiniz. Bu konu teknik aksaklıklar haricinde sürekli bu şekilde işlemektedir.
Sunucu Kurulumu Kim Tarafından Yapılacak?
Müşterilerinize sunacağınız VDS sunuculara işletim sistemi kurulumu tarafımızca yapılacak aynı zamanda kurulum otomasyon aracılığıyla sizin tarafınızdan da yapılabilecektir.
Bayilik İndiriminden Sürekli Olarak Faydalanabilecek Miyim?
Bayilik anlaşmanızı sona erdirmediğiniz sürece sunucu indirimi tarafınıza sürekli olarak sağlanacaktır.
Bayilik İndirimi Almak İçin Bakiyem Ne Kadar Olmalıdır?
Hostgener üzerindeki bakiyeniz 100 TL'nin altına düştüğünde bayilik indiriminden faydalanamayacaksınız. Bu durum tamamen iki tarafın güvenliği için önemli bir konudur.
İkinci Yüklemede 500 TL Ödeme Yapmak Zorunda Mıyım?
İkinci yüklemenizde size herhangi bir ödeme limiti koymuyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bayilik indiriminden faydalanmak için bakiyenizi sürekli olarak 100 TL'nin üzerinde tutmaktır.
Satış Yaparken Fatura Kesme Zorunluluğum Bulunuyor Mu?
Faturalarınız adınıza tarafımızca kesilip iletişim bilgisi olarak verdiğiniz mail adresine gönderilecektir. Bu konuda herhangi bir problem yaşamayacaksınız.
Satış Yaparken Müşteriye +%18 KDV Yansıtabilir Miyim?
Bu durum sizin insiyatifinize bağlıdır. İsterseniz fiyatlarınıza + %18 KDV ekleyip o şekilde satış yapabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları aşağıdan paylaşabilir ve diğer kullanıcılarında soru işaretlerine cevap vermesini sağlayabilirsiniz. Teşekkürler VSRO Ailesi!

Konuyla Alakalı İletişim

[email protected]
0232-332-23-12

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
2 şık olabilir hocam aynı şekilde bi firmanın makinalarını satıyordum sizinlede bu şekilde calışa bilirim sizler icin sorun yoksa

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
2 şık olabilir hocam aynı şekilde bi firmanın makinalarını satıyordum sizinlede bu şekilde calışa bilirim sizler icin sorun yoksa

Bu konu şuanlık sadece fikir aşamasında, kullanıcıların her daim en iyi hizmete ulaşması için hizmet ağımızı genişleterek kazanç sağlamak isteyen kişilere de fırsat vermek istiyoruz. Düşüncelerimiz tahmin ettiğimiz gibi olursa inşallah birlikte çalışırız.

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Sunucu satışı yapmak isteyen birkaç arkadaşımızı bayiilik fırsatımızdan yararlandırmak istiyoruz. Bu kişi isterse;
  1. Toplu ödeme yaparak bizden sunucuyu uygun fiyattan temin edip üstüne kâr koyup satacak tabii bunda da minimum bakiye yükleme şartı olacak.
  2. Bizim verdiğimiz fiyatlar üzerinden sitemizde bulunan tüm hizmetlerin satışını yaparak belirli bir yüzdede komisyon alacak.
Bu sadece bir fikirdir, sizlere de danışmak istedik. Bu konu hakkında düşüncelerinizi pm yolu ile değil de konu altından bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.
@Hostgener, Bir soru sormak istiyorum. Bayilik hakkında. Varsayım ben sizin bayiniz olarak bir sunucu websitesi açtım fakat benim hiç bir vergi levham veyahut Ticari amaçla yer sağlayıcı belgem olmayacak çünkü sunucu benim adıma barınıyor olmayacak. Ben kendi web sitemde sizin sunucularınızı kiralarken müşterimin bende vergi levhası ve sağlayıcı belgesi istemesi durumunda ben eksiye düşeceğim. Bayilik adı altında sizinle çalışırken sanırım sizin vergi levhalarınız ve sağlayacı belgeniz ile sorumlumu olacağız? Düşüncelerim doğru mu yoksa bu konu hakkında biraz bizi aydınlatma şansınız varmı?

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Sunucu satışı yapmak isteyen birkaç arkadaşımızı bayiilik fırsatımızdan yararlandırmak istiyoruz. Bu kişi isterse;
  1. Toplu ödeme yaparak bizden sunucuyu uygun fiyattan temin edip üstüne kâr koyup satacak tabii bunda da minimum bakiye yükleme şartı olacak.
  2. Bizim verdiğimiz fiyatlar üzerinden sitemizde bulunan tüm hizmetlerin satışını yaparak belirli bir yüzdede komisyon alacak.
Bu sadece bir fikirdir, sizlere de danışmak istedik. Bu konu hakkında düşüncelerinizi pm yolu ile değil de konu altından bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.
bunu en başında size iletmiştim forumda sizin firmanızı paylaşmadan kimse bilmeden önce :( 2.olan keşke ozaman detaylı bir bilgilendirme yapsaydınız da 2 taraflı para kazanma olayı olsaydı şuan :D

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
@Hostgener, Bir soru sormak istiyorum. Bayilik hakkında. Varsayım ben sizin bayiniz olarak bir sunucu websitesi açtım fakat benim hiç bir vergi levham veyahut Ticari amaçla yer sağlayıcı belgem olmayacak çünkü sunucu benim adıma barınıyor olmayacak. Ben kendi web sitemde sizin sunucularınızı kiralarken müşterimin bende vergi levhası ve sağlayıcı belgesi istemesi durumunda ben eksiye düşeceğim. Bayilik adı altında sizinle çalışırken sanırım sizin vergi levhalarınız ve sağlayacı belgeniz ile sorumlumu olacağız? Düşüncelerim doğru mu yoksa bu konu hakkında biraz bizi aydınlatma şansınız varmı?

bunu en başında size iletmiştim forumda sizin firmanızı paylaşmadan kimse bilmeden önce :( 2.olan keşke ozaman detaylı bir bilgilendirme yapsaydınız da 2 taraflı para kazanma olayı olsaydı şuan :D

Yarın gün içerisinde bu konuyla ilgili detaylı bir bilgilendirme paylaşacağım. Aklınızda kalan tüm soru işaretlerine cevap bulabileceksiniz.

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43

Bilgilendirme yapıldı!

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
@Hostgener, Konuyu şeffaf bir şekilde belirttiğiniz için çok teşekkür ederim. Aklıma takılan soruya gelirsek. Ben sizin ile bayilik anlaşması sağladığım durumda benim kendime ait müşterim bana vergi levhası ve yer sağlayacı belgesi sorduğunda sizin belgeleriniz üzerinden mi sorumlu olacağız yoksa kendimize ait vergi levhası v.s edinmelimiyiz? Çünkü açtığımız web sitesinde müşterilerin bu tarz sorularında elde tutulur cevaplarımız olmalı ve güvenlik açısından müşterinin içini rahatlatıcak şekilde bu konuları netliğe kavuşturmalıyız.

Ayriyetten eklemek istediğim bir husus daha var.
Lisans hizmetlerinize whmcs'de eklerseniz çok güzel olur :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.