Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Hwan Ödül Sistemi

Alınan Beğeni
270
Ödül Puanları
43
Herkese kolay gelsin. Ben forumda job ödül için olan prosedürü hwan için şu şekilde düzenledim;
PHP:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Ama bunda bir sıfırlama yapamadığım için sıfırlama sistemini devre dışı bıraktım şimdi burda karakter her teleport yaptığında 25 gold coin hesabına geliyor fakat bunu sadece 1 defa hwan leveli "1" olduğunda vermeyi ayarlayabilir miyim? Ayarlayabilirsem nasıl ayarlayabilirim

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Bir tabloya girdi oluşturabilirsin. Örneğin CharID, HwanLevel level olarak 2 adet girdi ile daha önce ödülün alınıp alınmadığını bu tablo üzerinden kontrol ettirebilirsin.

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
Herkese kolay gelsin. Ben forumda job ödül için olan prosedürü hwan için şu şekilde düzenledim;
PHP:
Ama bunda bir sıfırlama yapamadığım için sıfırlama sistemini devre dışı bıraktım şimdi burda karakter her teleport yaptığında 25 gold coin hesabına geliyor fakat bunu sadece 1 defa hwan leveli "1" olduğunda vermeyi ayarlayabilir miyim? Ayarlayabilirsem nasıl ayarlayabilirim

Kod:

rewardı sildim direk zerk verecektir. Hwan Zerk Numarasını yazman yeterli

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
anladım o zaman yapman gereken şey

lua dosyasından zerk görevini bulacaksın..
Ardından zerk görevin QuestID Shardtan bulup
QuestID ek olarak
_RefQuestReward
_RefQuestRewardItem tablosuna ekleyeceğin itemi eklemek zorundasın onun dısında
EventID= 9 ile teleport olan charların hwanlevellerini kontrol ettirecek prosodur yazabilirsin.
görevleri yapana item verdirtebilirsin.
fakat bu görevi yapan arkadaş sürekli teleport olup ödülü sürekli alabilir o yüzden ayrı bir tablo oluşturup verilen ödüllerin CharID kayıt ettirip sorgu oluşturabilirsin :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
270
Ödül Puanları
43
lua dosyasından aradım ordan ödülü eklemek için fakat paylaşılan lua dosyalarında 95 ve 100 level zerk görevini bulamadım elimdeki sct leride nasıl açacağımı bilmiyorum

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
sct açamazsın elimde malesef lua dosyalarının linki yok :(

Media'dan Speech&Name klasöründen
görev adını bulup RefQuest Eşleştirip bulabilirsin :)
Lua'da işlem yapmadan direk Reward tablosuna QuestID girerek ödülü verebilirsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
270
Ödül Puanları
43
O şekilde denedim fakat sanırım reward type yerini falan yanlış yazdığım için olmadı

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.