Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü HWT partyde kalma zorunluluğu hk.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
Değerlli arkadaşlar,
Clean üzerinden bayağı bir yol kaydettiğim db'imde HWT'ye girildiğinde partyden çıkılınca hwt dışına atmadığını fark ettim.
Yapılması gereken ayarın _RefGame_World_Config tablosu üzerinde olduğunu biliyorum fakat sorun; partyden çıktığında char halen içerde...
Ben dışarı atmasını istiyorum... Bunu nasıl sağlayabilirim ?
Kırmızıyla belirttiğim kısım girişte partyde olunması gerektiği şartı, o kısımda sorun yok...
Hedefim, karakter içerdeyken partyden çıkıldığında dışarı atmasını sağlamak.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Sorun prosedürde. Aşağıdakini okutun, restart atın.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,573
Ödül Puanları
113
Değerlli arkadaşlar,
Clean üzerinden bayağı bir yol kaydettiğim db'imde HWT'ye girildiğinde partyden çıkılınca hwt dışına atmadığını fark ettim.
Yapılması gereken ayarın _RefGame_World_Config tablosu üzerinde olduğunu biliyorum fakat sorun; partyden çıktığında char halen içerde...
Ben dışarı atmasını istiyorum... Bunu nasıl sağlayabilirim ?
Kırmızıyla belirttiğim kısım girişte partyde olunması gerektiği şartı, o kısımda sorun yok...
Hedefim, karakter içerdeyken partyden çıkıldığında dışarı atmasını sağlamak.

Fileslerinde sıkıntı var bence clean filesler senin istedigin gibi çalışıyor pt bozunca dışarı atıyor.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
Fileslerinde sıkıntı var bence clean filesler senin istedigin gibi çalışıyor pt bozunca dışarı atıyor.
Cevap için teşekkür ederim. Fileslar hiç aklıma gelmedi işin aslı..
Elimdeki files Eva. Bir kaç yerde BestServerFiles olarak geçiyor.
Tavsiye edebileceğiniz bir files var mıdır ? Hani hepsine de güvenemiyorum çünkü daha önce ki fileslarda yine sorun yaşamıştım. Cave uniqueleri atmıyordu eskisinde.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
@Senua hocam, Files aynı files...
TimeGame isimli bi db varmış arşivimde.. onu kurdum denedim... içerde pt den çıkardığım char dışarı gidiyor. Filesla alakalı değil yani onu anladım.
World configleri karşılaştırıcam.
Ayrıca prosedür kaynaklı olduğunu da düşünüyorum. Hwt için hangi tablo olduğunu kısacık not düşerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Oyla 0