Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü I need this pet

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
durup dururken düşman kazanmaktan zevk alıyorsun heralde. Adama soru sordum sadece bana gelip burada laf kaşarlığı yapıyor ya. Seninle ilgilenen mi var? sarkis gel oğlum şuraya tasman yine çıkmış yerinden. Şimdi sen yallah.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
durup dururken düşman kazanmaktan zevk alıyorsun heralde. Adama soru sordum sadece bana gelip burada laf kaşarlığı yapıyor ya. Seninle ilgilenen mi var? sarkis gel oğlum şuraya tasman yine çıkmış yerinden. Şimdi sen yallah.
Durup dururken düşman kazanmaktan? Benimle ilgilenen mi var? :ROFLMAO:

Sende çok ciddi bir çoklu kişilik bozukluğu var. Şizofreni de olabilir. Tez zamanda tedavi görmeni tavsiye ederim.

Oyla 0

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
Durup dururken düşman kazanmaktan? Benimle ilgilenen mi var? :ROFLMAO:

Sende çok ciddi bir çoklu kişilik bozukluğu var. Şizofreni de olabilir. Tez zamanda tedavi görmeni tavsiye ederim.
Önerilerin için teşekkür ederim kaltak. Amaç rahatlamansa seni rahatlatayım elimden geldiğince.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Önerilerin için teşekkür ederim kaltak. Amaç rahatlamansa seni rahatlatayım elimden geldiğince.

Laflara bak yaşın da 15 filan heralde. Allah ailene sabır versin senin. Zerre kadar sevilmediğin belli.

Engellendin, yeni hesap açınca haber et onu da engelleyeyim. Ben engellemekten yoruldum sen yeni hesap açmaktan yorulmadın.

Oyla 0

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
bütün gün evde kodlama yapmaktan senin beynin yanmış tamirciye git sen sana bi repair lazım beyin not found

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.