Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

I sro R db to media sonrası client açılmıyor

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
db to media sonrası client açılmıyor
Dump klasörüne dosya atıyor çözemedim.
yardımcı olursanız sevinirim
dosya:

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
184
Ödül Puanları
43
İtemdata ve refobjcommon karşılaştırması yapın itemdata ile db arasında uyuşmazlık var

valx4154

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
DBtoMedia kullanmayın bende de aynısı oldu uğraşıp elle ekleyin mediaya
Bende karakter seçip start basınca loaging gelmeden atıyor

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
SQL server kullanıyorsun zaten, SQL Serverin kendisinde gerekli özellik var bu arada.
DB TO Media programı SQL server ile versiyon uyumsuzluğundan kaynaklı olarak ya da programın eski versiyonunu kullanmandan kaynaklı (ki bu da versiyon çakışma ve erişim sorunlarının çözülmemiş versiyonu demek) yaşanabiliyor. v-Sro DB'sinde bile aynı sorunu yaşayıp günde 2 3 reset attığımı hatırlıyorum :D
SQL de DB içerisinde gerekli Table'a geldiğinde sağ click yaparsan biraz deneyerek gerekli özelliği bulabilirsin.
Üstten 6. 7. buton filan olması lazımdı sanırım. 3 Yıl oldu SQL e elim deymeyeli kb ney bilgi sağlayamıyorum.

Anlattığım işlem SQL deki table ı sana *.txt olarak veriyor. DB To media da ise durum toplu olarak bunları çekmesi.
Bu arada biraz araştırırsan DB to media ya hiç ihtiyaç duymadan söylediğim işlemi kodlar ile sağlayabiliyorsun.
Hem daha sağlıklı oluyor hemde daha güvenli.

Neyse açıklamayı yazarken koduda buldum :D

Yukarıda ki kodu kendine göre düzenleyerek işleme devam edebilirsin.

Birden fazla tablo dışarı aktarmak istiyorsan aşağıdaki tabloda ki gibi kodu tek tek çoğaltman gerek.
Ancak bu kod sonunda yer alan "-t" kodu virgül ile ayırmaya neden olabilir, bir defa dene baktın sütunlar arasını ayırırken virgün koymuş.
Sonda yer alan "-t" kodunu silerek düzeltme yapman yeterli olur.

Burada ise birden fazla tabloyu dışa aktarma konusunda kullanacağın kod:

İlgili kodları Çalışmaz ya da hata verir ise çözümleri ise şu şekilde:

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Dur ben bu anlatımı konu olarak açiyim :D

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,351
Ödül Puanları
93
en son eklediklerini gözden geçir client ile db uyuşmazlığı var

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.