Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü ID-PW yazdıktan sonra login olmama sorunu

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar merhaba, kendi makineme eğlence amaçlı vsro kurdum herşey çalışıyor ancak id pw yazdıktan sonra login olmuyor. Neden kaynaklanır?

ruya

.
Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
nereye yazıyorsun ıd pw smc mi

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar merhaba, kendi makineme eğlence amaçlı vsro kurdum herşey çalışıyor ancak id pw yazdıktan sonra login olmuyor. Neden kaynaklanır?
Güvenlik duvarını kontrol etmeni öneririm Gm hesaplada giriyorsan _PirivilegedIP tablosunda IP'ni kontrol et.

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Selam, güvenlik duvarı kapalı IP'yi ekledim onunla alakalı bir sorun yok şuan. Sadece S1030 var onuda halledeceğim sanırım.

Buradan yardım alabilirsin istersen iyi forumlar dilerim

Oyla 0
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
8

Buradan yardım alabilirsin istersen iyi forumlar dilerim
Diğer 4'ünü ekledim ancak _Char'ı eklerken hata alıyorum. Adsız.png

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Verilen dökümanlarda böyle başlanılmış hep.
Tekrardan bir yapılan işlemleri kontrol et istersen çünkü çözümü bu şekilde olması gerekiyor şuanda sunucuya bağlanamadığım için tam net bir ilgi veremiyorum ama çözemezsen akşam tekrardan bir bakınırım senin için
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Verilen dökümanlarda böyle başlanılmış hep.
Db Clean ise başka bir db'den AddNewChar prosedürünü Çek birde bir şey daha olabilir . bir cok nedeni var o hatanin misal karakter regionu kapali bir bolgededir acmaya calisirsin s1030 hatasi verir

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.