Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam
  • Konbuyu başlatan Tc_ComanDo
  • Başlangıç tarihi
T

Tc_ComanDo

3345
Fotograftaki işaretlemiş olduğum yerleri elle giriyorum her zaman bişey ekleyebilmek için db deki düzene sıralama uygudurmak için
bunların sırasını otomatik ilk belirrledikten sonra sona kadar yapabileceğim program veya bi yol varmı yardım edermisiniz.
teşekkürler.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,580
Ödül Puanları
113
txt içini komple kopyala yapıştırsan yapsan ID leri otomatik düzene sokması lazım _RefObjCommon ID kolonunda hem PK hemde IDENTITY var otomatik alır.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

otomatik hiç yapmıyor kaç gündür elle uğraşıyorum herşey için
bi temiz db bulamadım düzgün bulduklarım hep böyle elle giriyorum :(
başka bi yöntem varmı lütfen bu konu önemli benim için yardımcı olun. :( :(

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
db den el ile düzeltip dbtomedia kullanabilirsin takıntı yapıyosan ama dblerin hepsinde atlamalar var orjinalinden kalma
Sorun oluşturmaz bu durum yeterki db ve media uyuşsun

Oyla 0
Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
SQL de tabloya sağtıklayıp edit dedikten sonra Indefity yi açıyor musun?
Tablolarda Indefity açıksa otomatik ID belirler bağlantılı olduğu tablolar için. Eğer Txt içerisinde ki ID'leri elle düzeltmek yerine otomatik olarak değiştirmek istersen çözüm çok basit Excel :D
Tablodaki değerlerin hepsini kopyala excel e yapıştır. Değerler arası boşluk değil TAB ile ayrıldığı için hepsini ayrı ayrı kutulara ekleyecek.
Daha sonra En üstte ki ID ye tıkla mesela 1 diyelim bune.
Seçtiğin kutunun sağ alt köşesinde + şeklinde bir şey göreceksin ona basılı tutarak en alttaki ID 'ye kadar sürükle karşına küçük bir üçgen getirecek bu durumda üçgene tıkla yanda sayı olarak sırala gibi bir seçenek var. onu seçtiğinde bütün ID'ler sıralanacak. Yapmazsan özelden tw at gösteriyim başka sorunların varsa onlarıda çözeriz hem

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.