Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Oyun açarken guard şartmıdır silkroad açmak istiyorum

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi uzun zamandır silkroad açmayı istiyorum hayal ediyodum zarar falanda pek umrumda değil ama imkanlar kısıtlı fikirler var ama sunucu alıp 1500-2000 userli bi sunucu alıcam ve bunun grafiği reklamı paneli bi hayli guard almaya gücüm yok ilk serverim olucak dB de yok hazır dB yada clean üstüne bişeyler kurarım çokta profesyonel bişey beklemiyorum ama heves ya işte işin sonucu ben guard alıcak gücüm yok sadece 2000 userli sunucu alıp guardsız bi server açabilirmiyim açarsam bunun ne gibi etkileri olabilir (başka şansım yok)

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi uzun zamandır silkroad açmayı istiyorum hayal ediyodum zarar falanda pek umrumda değil ama imkanlar kısıtlı fikirler var ama sunucu alıp 1500-2000 userli bi sunucu alıcam ve bunun grafiği reklamı paneli bi hayli guard almaya gücüm yok ilk serverim olucak dB de yok hazır dB yada clean üstüne bişeyler kurarım çokta profesyonel bişey beklemiyorum ama heves ya işte işin sonucu ben guard alıcak gücüm yok sadece 2000 userli sunucu alıp guardsız bi server açabilirmiyim açarsam bunun ne gibi etkileri olabilir (başka şansım yok)
Guard almadığın vakit yapıcağın diğer tüm masraflar boşa gitme olasılığı %95
Kaliteli bir oyun kaliteli player getirecektir :)

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
Merhaba ; buradaki tek kaybın makinaya ödediğin para olur bu yolda biraz bilgi ve tecrübenin olması gerekiyor.
Yorumuna biraz senin duygularını katarak okudum az çok anlayabiliyorum ne yapmak istediğini , aynanın 2 türlüsü var bir görünen yüzü diğeri görünmeyen yüzüdür.
Bu konuda sana yardımcı olabilirim , bir test makinası satın alarak clean veritabanı ile ilk adımını atabilirsin.
Forumumuzda bir çok konu anlatırım gerek görsel gerek yazılı olarak paylaşılmıştır.
Önce balığı tutmayı öğrenmeni tavsiye ederim aramıza hoşgeldin.

Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
özelden ulaşabilirsin

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
605
Ödül Puanları
93
Merhaba Hayal kırıklığına uğramanı istemem ama bunu biraz daha düşünmeni tavsiye ederim. bu işi bir yatırım olarak görüyorsan ilk olarak bazı gerçeklere kendini hazırlaman gerekir. Sürekli açıp kapanan serverlar yüzünden bu piyasadan kendine pay edinmek istiyorsan yaptığın editler ile öne çıkman gerekiyor. ilk sorunu cevaplayayım Evet Guardsız bir server açabilirsin ama açıkları kapatman gerekiyor.Guardsız bir şekilde açığını kapatmayı unuttuğun herhangi bir durumda oyunun kapanırsa oyuncuların o servere olan güveni biter.Guard sadece bir koruma olarak görme. Sana sunduğu özellikler sayesinde serverine daha farklı fikirleri hayata geçirmen konusunda sana fırsat sunuyor. Ayrıca Oyunu daha kolay bir şekilde kontrol edebilirsin. Aslında sayılacak çok fazla özellikler var ama sana tavsiyem guardsız server açma girişiminde bulunmaman.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
ücretsiz guardları deneyebilirsin eger paran yoksa forumda birkaç guard paylasımı bırkac guard source paylaşımları mevcut kurup deneyebilirsin free guardları ne kadar guvenılır bılemem orasını ama

Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
Günümüzde hala public olmayan exploitler olduğu için ve public olanlarıda fixlemen zor olacağı için 188 filesi olduğu gibi kullanmayı düşünmek aptallık olur.

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Guardsiz exploitleri engellemesi zor, hatta bazi durumlarda imkansiz olacaktir. O yuzden kguard edge alip (100 kullaniciya kadar ucretsiz) sonra baktin tutuyor parana gore yavas yavas paketini yukseltebilirsin.

Piyasada gordugun oyunlarin 95%inde smcde 300 oyuncu varken yani oyunda resmi/gercek olarak 300 kisi varken sitesinde 3000 online goruyorsun. Bunu insanlara bu oyun tutmus olarak gosterip oyuncu cekme amacli yapiyorlar.

Udemyde 40-50 tlye sql egitimi alip , vsronunda mantigini anlayip iyi isler cikartabilirsin ki cogu kisi oyun oynamayi biraktigi icin oyuncu kafasinda dusunmemeye basladi. Cok fazla event ya da cok fazla editin cok oyuncu getirdigini dusunmuyorum ben; kaliteli, sorunsuz ve esitlik olan oyunlarda edit olmasa bile clean sorunsuz db ile 13-14 sayfa partileri ve aktifligi 7k oyunculari gorebiliyorlar.

Buarada piyasada cok fazla bilisim adi altinda ovh sunucu alip satmaya calisan sonrasinda senin cebindeki paraya ve emegine goz koyan ,duzenbaz ve sahtekarlar var. Basinin agrimamasi adina hem guard yazılımı hem sunucu satan kisilerle calismani tavsiye ederim. Bir sorun olursa daima diledigin yerden yazabilir; forum dcsine gelebilirsin.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,108
Ödül Puanları
113
Sen guardını al dbni tamamla event bölgelerini ekle eventleri ben sağlarım birde ona para verme boşuna 😀

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.