Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

İran’da Koronavirüs Paniği: 14 Yeni Vaka 4 Ölü

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
İran’da geçtiğimiz günlerde 2 koronavirüs vakasının ardından peş peşe kötü haberler gelmeye devam ediyor. İran’ın Kum kentinde koronavirüs yüzünden yaşamını yitiren iki kişiden sonra vaka sayısı daha da arttı. Kum şehrinde bugün okullar tatil edildi. Tahran’a yakın olan şehirde iki hastanede karantina çalışmaları başlatıldı. Bugün Kum ve Arak kentinde birisi doktor olmak üzere üç kişide daha koronavirüs tespit edildi.

İran’dan gelen bilgilere göre koronovirüs hızla yayılıyor. Virüs 14 kişiye bulaşmış durumda ve Kovid-19 sebebiyle ölenlerin sayısı 4’e yükseldi. İran Cumhurbaşkanı Ruhani, bu gelişmeler üzerine “Korona önleme ve mücadele merkezi” kurulmasına karar verdi.

Koronovirüs neticesinde Irak, İran ile olan bağlantısını 3 günlüğüne kapattı. İran’a sınırı bulunan Van’da da önlemler artmış durumda.

İran’da Koronavirüs Paniği: 14 Yeni Vaka 4 Ölü

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Bu kahrolası virüs bize doğru yaklaşıyor galiba. :rolleyes:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Bu Corona virüsünden nasıl Corona biliriz?
Hacım r10 'da görüyorum millet deli gibi maske alıyor. Milyon milyon alanları görüyorum. :)
Ne yapacağız bilmiyorum ama bu Corona virüsü 7-8 ayda dünyaya kök söktürecek gibi.

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
Geliyor gelecekte olan. Boşuna ÇİN bu illete yakalanmamıştır. Kuran-ı Kerim bütün dünyayı anlatıyor herşeyiyle. Bilgi,Dünya,Felaket,Lanetlenenler HERŞEY

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Bu konun konferansın’da bulunmuştum.
Ama şuanda Türkiye 🇹🇷 de çok bir bilgiye sahip değil.
Sadece önerim anlatılmak istenen temiz yaşamak.
Genel anlamda ama çevreninde temiz yaşaması.
Temizlik yetmeyecek, bu illet illaki bize de gelecek. :S

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
LA BATAYRIK :D

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
İrandan yanlışlıkla corona vakasının görüldüğü bölgelere fuze atmasını bekliyoruz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.