Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü iSro Database

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Konu başlığı için kusura bakmayın öncelikle :D

Birkaç aydır edit işleri yapıyorum. Bugün farkettim ki databasedeki bilgiler media.pk2 içerisinde mevcut zaten. iSro orjinal clienti kullanarak ve media içerisindeki skilleri itemleri olduğu gibi databaseye geçirsem sıfırdan iSro yapısına uyarlamış olurmuyum?

Bilen birinden hangi txt dosyalarının karşılığı databasedeki tabloyla aynı bunları söyleyebilir misiniz.

Misal: RefObjCommon = itemdata.txt

World region , shop ,questler uniqler vs bütün herşey db ye geçebilecek txtleri geçirmek istiyorum.

Tablonun otomatik id vermesini kaldırıp txtlerdeki idleri oldugu gibi sıralamayı eklicem bozmadan copy paste yöntemiyle.
Maksadım cliente uygun db yapıp gameserverin shardı okuyup açması.

iSro clientini kullanarak txt. içerisindekileri kullanarak isroya yakın db yapma fikrim var ne kadar olur bilmiyorum.
İçerisinde farklı txt.ler var vsro clientlerinde olmayanlar. Bu txt leri yine yukarıda verdiğim örnekte olduğu gibi SRO_VT_SHARD da tablo açıp okutsam questler yeni skiller sistemler vb.

Bana sadece hangi txt. dosyasının db deki karşılığını söyler misiniz denemek istiyorum.

Son düzenleme:

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Onu bunu bırakın da sonu umutlu bir konuya el atın daha iyi, CSRO'ya...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.