Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım İsro ile bire bir silkroad olur mu girin görün

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
V

V4N_HELLSING

İsro’daki para verdiğimiz extra bot vs herşeye üçretsiz erişim sağlayabileceğiz 😍😍

RanstaMonsta

Private Server Çeviri Hizmetleri
.
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
8
Zamanında SROMANIA'da oynardık şimdi de Sailor'da oynayacağız inşallah. Server sahibi MeGaMaX bilen bilir, işini hakkıyla yapan gayet güvenilir birisi. Oyun yeni Silkroad ile eski tri-job sistemini birleştirecek, onun haricinde sıfırdan tasarlanan zindanlar vs. de olacak. Oyunun net bir açılış tarihi henüz yok ve şu an alpha aşamasında deneyebilirsiniz. Uzun bir süredir geliştiriliyor ve oyuncularla birlikte geliştirilmeye devam ediyor.
Sailor Discord:

SROMANIA da CSRO-R files kullanıyordu ve çok az player ile uzun yıllar açık kaldı fakat şu an kapalı, ileride tekrar açacaklarını söylüyorlar. Her iki oyunun da sahipleri/geliştiricileri muazzam fırsat bulunca denemenizi tavsiye ederim :)

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Megamax bu seferde başaramıyıcak bana kalırda 1 seneye herşeyi source felan paylasır bence iyimi olur kötümü bilemem ama

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
paraya ihtiyacı yok diye biliyorum zengin diye duydum ama tabi sadece yazışma bilemeyiz, ve para kazanmak istesiydi bence reklam olmasın diye ismini vermeyecegim 6 7 k playerli serverler gibi oto event vs vs yeni eventler tarzı bişeyler yapıp server acsa yine para kazanırdı isro gibi aynı serveri yapsa ne olucak oynamak isteyen gider isro oynar zaten :D

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
paraya ihtiyacı yok diye biliyorum zengin diye duydum ama tabi sadece yazışma bilemeyiz, ve para kazanmak istesiydi bence reklam olmasın diye ismini vermeyecegim 6 7 k playerli serverler gibi oto event vs vs yeni eventler tarzı bişeyler yapıp server acsa yine para kazanırdı isro gibi aynı serveri yapsa ne olucak oynamak isteyen gider isro oynar zaten :D

+1 katiliyorum ek olarak bu adam bu işi zevk icin yapiyor buda alpha olarak 6-7 aydir acik bakalim

RanstaMonsta

Private Server Çeviri Hizmetleri
.
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
8
Ben de paraya ihtiyacı var demedim :D sadece kendi dosyasını parayla kiralıyor bunu biliyorum kendisiyle birkaç kez çalıştım daha önce.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
yine yeni birşey yapmış neden böyle boş şeylerle ugrasıyor anlamıyorm :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.