Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

iSRO-R Çözüldü ISRO-R Silk Sorunu

valx4154

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
web mall yaptım videodaki gibi ama chara silk veremedim silk kısmında -131k yazıyor nasıl düzeltebilirim ?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-11-05 at 02.12.43.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-05 at 02.12.43.jpeg
    226.6 KB · Görüntüleme: 36

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
890
Ödül Puanları
93
GBJoymax veritabanında Aph_changedsilk burdan ekleyebilirsin karaktere silki kardeşim.. iyi forumlar

Oyla 0

valx4154

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
GBJoymax veritabanında Aph_changedsilk burdan ekleyebilirsin karaktere silki kardeşim.. iyi forumlar
ekli hocam ama hala o -131,076 yazıyor oda prosedür okuturken olan yerde var onu 99999 yapıp okutunca oradaki sayı 9999 oluyor ama silk olarak saymıyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu kodda alttaki sayıyı algılıyor galiba kod hatası var

CREATE Procedure [dbo].[X_GetJCash]
@JID Int
As
Set NoCount On

declare @PremiumSilk Int
declare @Silk Int
--declare @VipLevel Int
declare @UsageMonth Int
declare @Usage3Month Int

If @JID Is Null Begin
Select -65543 as 'StatusCode'
Return -65543
End

If Not Exists(Select '' From dbo.MU_User Where JID=@JID) Begin
Select -131076 as 'StatusCode'
Return -131076
End

Declare @CurrentDate DateTime
Set @CurrentDate=GetDate()

Select
@PremiumSilk = IsNull(Sum(Case When b.SilkGroupType In (3, 4) Then a.RemainedSilk Else 0 End), 0)
,@Silk = IsNull(Sum(Case When b.SilkGroupType In (0, 1) Then a.RemainedSilk Else 0 End), 0)
From dbo.APH_ChangedSilk AS a
INNER JOIN dbo.M_SilkType AS b ON a.SilkType = b.SilkType
Where
a.AvailableStatus='Y'
And a.AvailableDate > @CurrentDate
And a.JID=@JID

If @PremiumSilk < 0 Or @Silk < 0 Begin
Select -393258 as 'StatusCode'
Return -393258
End
/*

Ekli dosyalar

• silk.png
    silk.png
    136.9 KB · Görüntüleme: 21
Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
890
Ödül Puanları
93
bu attığın prosedür karakterin silkini silk türünü vesaire kontrol ediyor gibi görünüyor bu prosedürde sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü select komutunda APH_ChangedSilk tablosundan veri çekiyor.. return -393258 gibi rakamlar prosedür çalıştığında hata alırsa belli bir sayı değeri döndürüyor artık GS felan okuyor ve sonra oyun içinden bilgilendirme vs gönderiyor sanırım.. Sorunun burda olduğunu sanmıyorum

Oyla 0

valx4154

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
bu attığın prosedür karakterin silkini silk türünü vesaire kontrol ediyor gibi görünüyor bu prosedürde sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü select komutunda APH_ChangedSilk tablosundan veri çekiyor.. return -393258 gibi rakamlar prosedür çalıştığında hata alırsa belli bir sayı değeri döndürüyor artık GS felan okuyor ve sonra oyun içinden bilgilendirme vs gönderiyor sanırım.. Sorunun burda olduğunu sanmıyorum
anladim sikinti nereden kaynaklidir sence ?

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
890
Ödül Puanları
93
ISRO-R hakkında pek bilgim yok açıkçası.. Prosedürleri vesaire kurcalamak gerekir..

Oyla 0

valx4154

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
SORUN ÇÖZÜLDÜ
Nedeni GB_JoymaxPortal DBsinde bulunan MU_User kısmında en baştakı JID kısmını oto veriyordu oto vermeyı kapadım TB userdeki JID ile aynı yaptım düzeldi
Presedür kodlarında bir hata yokmuş JID uyuşmazlığındanmış
KISACA
Accound DB deki Tb_User tablosundaki JID
GB_JoymaxPortal DBdeki Mu_User tablosundaki JID
APH_ChangedSilk Tablosundaki JID aynı olmalı ve APH_ChangedSilk tablosunda bulunan AvailableDate kısmı ileri bir tarih olmalı silkin son kullanma tarihi gibi düşünün
ÖRNEK FOTO

Ekli dosyalar

• silko.png
    silko.png
    46.5 KB · Görüntüleme: 15
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.