Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü iSro Skill Animasyon

Alınan Beğeni
382
Ödül Puanları
63
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bilen Varmı?

• Beğendim
Tepkiler: Zoz
Çözüm
isro dan dosya çekmemize gerek yokmu bunları değiştirsek oluyomu xD
Skill effect.txtSKILL_EU_WIZARD_FIREA_POINT_A_1 0 FALSE 0 TWOHAND_STAFF ANI_READY01 ANI_WAIT02 ANI_SKILL_3
oluyor kardesım ben csroda denedım skıll effeck kısmındakı ANI_READY hazır olmasının effectı ANI_WAIT beklerken vurma effectı ANI_SKILL ıse vurus effectı dayıları degıstır hangısı guzelse onu kullan :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
konusundan bakarak halledebilirsin skill effecten yapılıyor kardo

Oyla 0
Alınan Beğeni
382
Ödül Puanları
63
isro dan dosya çekmemize gerek yokmu bunları değiştirsek oluyormu ?
Skill effect.txt SKILL_EU_WIZARD_FIREA_POINT_A_1 0 FALSE 0 TWOHAND_STAFF ANI_READY01 ANI_WAIT02 ANI_SKILL_3

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
isro dan dosya çekmemize gerek yokmu bunları değiştirsek oluyomu xD
Skill effect.txtSKILL_EU_WIZARD_FIREA_POINT_A_1 0 FALSE 0 TWOHAND_STAFF ANI_READY01 ANI_WAIT02 ANI_SKILL_3
oluyor kardesım ben csroda denedım skıll effeck kısmındakı ANI_READY hazır olmasının effectı ANI_WAIT beklerken vurma effectı ANI_SKILL ıse vurus effectı dayıları degıstır hangısı guzelse onu kullan :D

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.