Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü ISRO Yeni Dressler - Crash Sorunu

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar, iSRO'dan 20 kadar dress çektim fakat aşağıda gördüğünüz dressleri giyince client crash oluyor. Muhakkak .BSR kaynaklı ama iSRO client kullandığım halde bunu yaşıyor olmam oldukça şaşırtıcı. Sorun tam olarak nerede olabilir ?

CRASH.png

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Dump dosyasını göz atmanı öneririm orada hatanın nerede olduğunu sana gösterecektir.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Özelden anydesk verir misin beraber bakalım?

Oyla 0
Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Özelden anydesk verir misin beraber bakalım?

Çok iyi anlıyorum, ilgin için gerçekten teşekkür ederim. Oyuna eklemeyle ilgili bir sorun değil, dresslerin .BSR yoluyla ilgili de bir sorun yok zira hem client hem dress girdileri iSRO'dan alındı. Bir başka yerde iSRO dosyalarının vSRO'da birtakım sorunlar yarattığından bahsedeni görmüştüm. Açıkçası detaylı olarak bilmiyorum fakat önceden bu dresslerden ekleme yapmış olan arkadaşlar varsa onlardan sebebini öğrenmek isterim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Her ihtimale karşı Viking hat giyince oluşan dump dosyasını bırakıyorum. Gözden kaçırmış da olabilirim.

Ekli dosyalar

• 1N[2020-06-23 17-59-23]_87_22 VIE_VIE.dmp
    74.5 KB · Görüntüleme: 10
Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
res\item\avatar\avatar_w_viking_hat.bsr bu dresin kafalığını taktığın zaman crash oluyorsa bu kafalığın bsrsi eksik olduğun dolayı atıyordur. Bunu isrodan çek patch at düzelir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Maalesef sorun şu ki zaten bu dosyalara sahibim ben. Yani yolu tanımıyor anladığım kadarıyla. Veya .DDJ eksiği olabilir mi, detaylı bakar mısın ?

0.png

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Çok iyi anlıyorum, ilgin için gerçekten teşekkür ederim. Oyuna eklemeyle ilgili bir sorun değil, dresslerin .BSR yoluyla ilgili de bir sorun yok zira hem client hem dress girdileri iSRO'dan alındı. Bir başka yerde iSRO dosyalarının vSRO'da birtakım sorunlar yarattığından bahsedeni görmüştüm. Açıkçası detaylı olarak bilmiyorum fakat önceden bu dresslerden ekleme yapmış olan arkadaşlar varsa onlardan sebebini öğrenmek isterim.
Kendim çok iyi biliyorum ki crash vermesi mümkün değil datayı komple alıp kullanabilirsin. Dressleri çekip eklerken txtden direk copy paste yapabilirsin IDlere dikkat ederek. Hata vermemesi lazım. _RefObjCommon tablosundaki .bsr yollarının olduguna emin ol.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.