Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Isroda Bulunan Tüm Avatarlar DB-Girdileri

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
⚠⚠tekrar identy aktif ettikten sonra bu işlemleri yapacaksınız ⚠⚠
Merhaba arkadaşlar bugün forumda gördüm birisi isrodaki avatarları ücret karşılığı yaptırmak istemiş bu tarz kopyala yapıştırla yapılacak birşeyleri lütfen biraz emek harcayın bilemiyorsanız konu açın işte olmadığım vakit genellikle müsaitsem zaten paylaşıyorum/paylaşıyoruz

Neyse konuya geçelim

Ekteki dosyalar hepsi sıralıdır fakat yine sizin emeğinize kalmıştır Vsro Server işleriyle uğraşanların genellikle bilgisayarlarında olmazsa olmazı excel kurulu olmalıdır excel olmazsa 1188 tane sayıyı elle düzeltceksiniz

Elle Düzeltecekleriniz
RefObjCommon en son satırdaki Link sayısı
bunu RefObjItem Ekledikten sonra düzeltebilirsiniz öncelikle RefObjItem kodunu ekleyiniz
ardından RefObjCommon

tabi pcnizde excel varsa önce refobjitem eklemeden önce en son refobjitem kaç ile bitiyor mesela 21327 siz şimdi bu kodu okutunca 22516 oldu refobjitem ID en sonuncu ne yapıyoruz excel açıyoruz refobjcommon kodlarını kopyalıyoruz benim verdiğim en son satıra gelip en üstte 21328 yazıyoruz altına 21329 sonra 21330 yazıyoruz hızlıca kodu çoğaltıyoruz sürükle bırak yöntemi ile

Örnek Sıralama anlatımı Aşağıdaki yazı tıkla konuya git

⚠⚠ Bu yazıdaki işlemleri Eklemeye başlamadan önce yapmalısınız ⚠⚠

Şimdi En başta yapacaklarınızı anlatıyorum düzgünce okuyunuz
Öncelikle RefObjCommon ve RefObjItem Identy kaldırınız bunun için RefObjCommon gelip sağ tıkayıp Design diyip ID seçip en alttaki yeri aşağı kaydırıp altta okla gösterdiğim satırı bulup yes yazısını no yapınız her 2 tablonunda

1587751469323.png

Önce bu kodla kontrol ediniz
Ardından tekrar new query sekmesi açıp 2. bir sekme açıp aşağıdaki kodu okutunuz
1587751355952.png

Ekli dosyalar

• RefObjCommon.txt
    451.8 KB · Görüntüleme: 144
  • RefObjItem.txt
    473.9 KB · Görüntüleme: 87
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
now just extract the files from data and media pk2 from isro and inserto into our client and will work?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Tabloya önce refobjitemi yapıştırın otomatik id olması şart. Ardından refobjitem IDsini Excell de Refobjcommon linkine yapıştırın tabloya ekleyin kodları.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
iSRO arayüzü ile vSRO arayüzü tamamen aynı değil. Yeni nesil bazı avatarların efpleri vSRO da yüklenmiyor dolayısıyla pk2 dos......

Bir dakika. Client dosyaları zaten yokki :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
iSRO arayüzü ile vSRO arayüzü tamamen aynı değil. Yeni nesil bazı avatarların efpleri vSRO da yüklenmiyor dolayısıyla pk2 dos......

Zaten vsro Server kurmuş kişilerin %99 data.pk2 isro data 🤔

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113

Veriler aynı değil pk2 içerisindeki efp gibi dosyalar iş görüyor

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Ellerine sağlık fakat Item'i sorunsuz otomatik ID ile tabloya geçirdim... excelde incelerken common satırlarında kayma buldum.. düzelttim ama trabloya geçince oto ID 1 tane eksik verdi. Yani ID sıralamasını tabloya göre excelde zaten ayarlamıştım ama tabloda bir tane eksik verdi.. neden böyle oldu anlamadım. Yine de teşekkürler.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
@silver1998 valla eklemek isterim.. tek tek bakıp düzelteyim dedim ama eve bugün geldiğimden kafayı pcye gömmek istemedim.. temizi varsa atarsan sevinirim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.