Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü İtem degre düşürme ve dahası..

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,411
Ödül Puanları
113
Selamun aleyküm.

1.İtemlerin üzerinde yazan "Degree" yi nasıl düşürebilirim:unsure: visual olarak değil tabiki:rolleyes:. Bi ton eklenti yapmaktansa oyunda olan 13dg stone advler bunlara uyumlu hale getirmek istiyorum.:cautious:

2. Npcdeki itemleri nasıl Full FB ve Artılı yapabilirim?:unsure:

3. 1.ve2. sorumu cevaplandırırsanız çok makbule geçer. :)

Alınan Beğeni
747
Ödül Puanları
93
1. soruna yanıt olarak;
_RefObjCommon'da item'i bul ve Link'ini öğren.
_RefObjItem'de yerini bul orda ItemClass var.
1-2-3 = 1DG A-B-C olarak ele al.
4-5-6 = 2DG
7-8-9 = 3DG
... bu şekilde devam eder gider.
Seçtiğin itemin ItemClass'ı DG'sini verir. Kaç dg istiyorsan ona göre ayarla. Itemdata_xxx.txt'leri patch at.

Son düzenleme:
Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,411
Ödül Puanları
113
1. soruna yanıt olarak;
_RefObjCommon'da item'i bul ve Link'ini öğren.
_RefObjItem'de yerini bul orda ItemClass var.
1-2-3 = 1DG A-B-C olarak ele al.
4-5-6 = 2DG
7-8-9 = 3DG
... bu şekilde devam eder gider.
Seçtiğin itemin ItemClass'ı DG'sini verir. Kaç dg istiyorsan ona göre ayarla. Itemdata_xxx.txt'leri patch at.
14DG sun shielde 33 değerini verdim yani 11dg sun olması için dbtomedia ile txtleri çıkartıp denedim olmadı?
////////////////
Kusura bakma eu shieldi değiştirmişim ch shielde bakıyorum bende :D oldu çok teşekkür ederim

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
@trukafatsum ' un mantığıyla hareket ederek bu şekildede yapabilirsin ama ObjName128'i uyarlamayı unutma yada itemi upgrade sistemiyle ile istediğin degreeyi verdirebilirsin.
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Npc İtemleri blue ve + basma konusuna gelelim.
Bu konu ile ilgili gerekli programda mevcut aynı zaman belirli kodlarda mevcut bazı kodlar var blueları tam veriyor bazıları blue sınırı aşmış magicopt tablosundan karıştıralarak verilen değerler girilmiş bi şekilde bir çok paylaşım gördüm.Eğer istediğin bluelar cap uygulamasına göre gidecek ise bunu kendin 0 dan yazman daha iyi olur.
Peki bunu nasıl yapabilirsin onu anlatayım. Blue için 10 Dg MagicStone taşlarını ele alalım bunları 10 dg setimize tüm bluelarımızı basalım ardından ;
Oyunda 10 dg bir itemi %100 blueli hale getir. SMC den itemin olduğu karakterin envanterine bakarak itemin ItemID numarasını öğren. Sonra sqlde şu sorguyu çalıştır

SQL:

2109

Buradan %100 yaptığın magparamları görebilirsin. STR INT Durability gibi her item için kullanabileceğin değerleri bu şekilde %100 yapabilirsin.
Mag Paramnum kaç adet blue olacağını belirtir.
Veriance Statları belirten değerimizdir.
OptLevel İtemimizin + değeridir.

Ben sana örnek olarak test edilmiş bir kod bırakıyorum bu kod +7 ve INT/STR 7 yapıyor.

SQL:

Levellerini OptLevel = 7 yazanlar itemlerin artısıdır. Eğer npcdeki itemlerin sox ise 'PACKAGE_ITEM_CH_%_0%_A' %_A buradaki A yı silip _C_RARE yapabilirsin. Media olarak RefScrapOfPackageItem.txtine geçirmeyi unutma yoksa yaptıkların oyunda görsel olarak gözükmez.
(0) ile belirttiğim kısımdan istediğin degreeye uyarlayacabilirsin. Örneğin : 'PACKAGE_ITEM_CH_%_05%_A'
Ben Sana Stat eklemek için veriance değeride veriyorum..

WEAPON VERIANCE: 34359738367
SHIELD VERIANCE: 1073741823
ARMOR VERIANCE: 1073741823
ACC VERIANCE: 1023

Bu değerler % 100 stat verir , ek olarak Items tablosunun stunlarına ekleyerek deneme yanılma yontemıyle kavrayacağını umuyorum iyi çalışmalar kolay gelsin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.