Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü İtemi ekledim ama npc'ye ekleyemiyorum.

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi itemi ekledim fakat F10'a eklemek istiyorum bir türlü olmuyor. Nazif ve diğerleri çalışmıyor ecsro files olduğu için. Rica etsem bilen arkadaşlar 2 dk anydesk versem bağlanabilirler mi acaba?

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Birazdan tekrar bilgisayar başına geçeceğim. Efkarlandım :)
Sizden bişey rica edebilirmiyim? ben de ki eksik tabloları yazmıştım siz onların sqlden çıktısını alıp upload edebilirmisiniz? Onları yükleyip denicem belki olur.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Birazdan tekrar bilgisayar başına geçeceğim. Efkarlandım :)
Sizden bişey rica edebilirmiyim? ben de ki eksik tabloları yazmıştım siz onların sqlden çıktısını alıp upload edebilirmisiniz? Onları yükleyip denicem belki olur.
ben dosyaları arsıve kaldırdım malesef sql yuklu degıl pcde sıldım ama senin databasede
_RefPackageItem
_RefPricePolicyOfItem
_RefScrapOfPackageItem
tablolarım yok diyorsun bu tabloları herhangi bir vsro databasesinden cekıp temizlersen belki çalışır ama programın others kısmında var diyosun eger DB to media ile tabloları cıkartabilirseniz mediaya atarsanız gorunebilir ıtemler belki certinizi oyunu acarken orjınalıne cevirmeyi unutmayın belki hata alırsınız.

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
ben dosyaları arsıve kaldırdım malesef sql yuklu degıl pcde sıldım ama senin databasede
_RefPackageItem
_RefPricePolicyOfItem
_RefScrapOfPackageItem
tablolarım yok diyorsun bu tabloları herhangi bir vsro databasesinden cekıp temizlersen belki çalışır ama programın others kısmında var diyosun eger DB to media ile tabloları cıkartabilirseniz mediaya atarsanız gorunebilir ıtemler belki certinizi oyunu acarken orjınalıne cevirmeyi unutmayın belki hata alırsınız.
Olmuyor. Vsro'nun Shardından çektim tabloları ve itemleri de ekledim. Benim Ekleyeceğim itemi görüyor fiyatını filan giriyorum ama ekle dediğim de yine hata veriyor :S
sanırım manuel yapmam lazım.

Şimdi aklıma geldi. Ben Ecsroya göre yüklemiştim itemi acaba vsroya göre yükleyip tekrar mı denesem.... Hiç hevesim kalmadı :/

Ekli dosyalar

• d2222.jpg
    d2222.jpg
    440.1 KB · Görüntüleme: 13
Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Olmuyor. Vsro'nun Shardından çektim tabloları ve itemleri de ekledim. Benim Ekleyeceğim itemi görüyor fiyatını filan giriyorum ama ekle dediğim de yine hata veriyor :S
sanırım manuel yapmam lazım.

Şimdi aklıma geldi. Ben Ecsroya göre yüklemiştim itemi acaba vsroya göre yükleyip tekrar mı denesem.... Hiç hevesim kalmadı :/
el ile yukle bosver programı baksana resimde slotlar gçrunmuyor Ecsro ayrı bir silkroad dinyası

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.