Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü İtemi ekledim ama npc'ye ekleyemiyorum.

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi itemi ekledim fakat F10'a eklemek istiyorum bir türlü olmuyor. Nazif ve diğerleri çalışmıyor ecsro files olduğu için. Rica etsem bilen arkadaşlar 2 dk anydesk versem bağlanabilirler mi acaba?

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
calısmaz npc programı vsro ve csro ıcın var ecsro için yok
bunu dene ama cert dosyasındaki ini kısmındaki operation_type= değerini ecsro operation_type= sayısı ile değiş açılır program bunda f10 değiştirme felan var dene olmassa gene yazarsın
benim inilerle değiştirdim. Program server dosyalarını açıyor fakat Araçlardan item mall düzenle dediğim de ekrandaki hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

• a222222222.png
    a222222222.png
    166.9 KB · Görüntüleme: 11
Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
benim inilerle değiştirdim. Program server dosyalarını açıyor fakat Araçlardan item mall düzenle dediğim de ekrandaki hatayı veriyor.
kendi ini dosyanı atmıcan programın kendi inisi ile calısıyor tek yapman gereken operation_type= kısmındaki sayıyı senini ini deki operation_type= kısmındaki sayı kaç ise onla değiştirecen yoksa ole hata alırsın

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
kendi ini dosyanı atmıcan programın kendi inisi ile calısıyor tek yapman gereken operation_type= kısmındaki sayıyı senini ini deki operation_type= kısmındaki sayı kaç ise onla değiştirecen yoksa ole hata alırsın
Çok pardon... :D
Çok özür diliyorum, hemen deniyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
tüm dosyalardaki operation_type= kısımlarını değiş ecsronun ID'si ile
Dediğiniz gibi yaptım, fakat açılıyor ama tablolar gelmiyor. Çünkü program Sql'de oturum açmamı istiyor ve yine hata veriyor nedeni de Db'nin isimlerini bulamıyor. Onları da gösterdiğim zaman yine kilitleniyor. Sanırım bu program diğerleri gibi benim tablolar eksik olduğundan çalışmıyor :S
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Resim de gösteriyor hata kodunu

Ekli dosyalar

• qqqqqq.png
    qqqqqq.png
    86.1 KB · Görüntüleme: 9
Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Dediğiniz gibi yaptım, fakat açılıyor ama tablolar gelmiyor. Çünkü program Sql'de oturum açmamı istiyor ve yine hata veriyor nedeni de Db'nin isimlerini bulamıyor. Onları da gösterdiğim zaman yine kilitleniyor. Sanırım bu program diğerleri gibi benim tablolar eksik olduğundan çalışmıyor :S
bilmiyorum ama ben sana diyim senin o databasen nasıl calısıyor hala anlamıyorum içinde eksik tablolar var crash yemen lazım acınca anında benim sana tavsiyem ecsro ile hic ugrasma vsro 1.88 clean indir old sistemlerini import et EU karkater piyon felan kaldır eger sadece 80cap chine istiyosan butun işlemler Vsro Forum uzerinde paylaşımlarda var alta link birakıyım sana sadece alexe kadar acık clean DB var onun üstünde calıs Eu piyonu felan kaldır old sistemleri ekle. çünkü piyasadaki Ecsrolar silkroadın ilk sürümü o sürümlerde cok eksik bulunuyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
bilmiyorum ama ben sana diyim senin o databasen nasıl calısıyor hala anlamıyorum içinde eksik tablolar var crash yemen lazım acınca anında benim sana tavsiyem ecsro ile hic ugrasma vsro 1.88 clean indir old sistemlerini import et EU karkater piyon felan kaldır eger sadece 80cap chine istiyosan butun işlemler Vsro Forum uzerinde paylaşımlarda var alta link birakıyım sana sadece alexe kadar acık clean DB var onun üstünde calıs Eu piyonu felan kaldır old sistemleri ekle. çünkü piyasadaki Ecsrolar silkroadın ilk sürümü o sürümlerde cok eksik bulunuyor.

Çok teşekkür ederim ilginiz ve tavsiyeniz için.
Bari sorunu çözüldü yapayım da arkadaşlara daha fazla sorun olmayayım :)

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Çok teşekkür ederim ilginiz ve tavsiyeniz için.
Bari sorunu çözüldü yapayım da arkadaşlara daha fazla sorun olmayayım :)
acıklamayada sorun çözülmedi Ecsro dosyalarında çok eksik var bende vsro clean databaseye felan geçtin diye not bırak ondan sonra çözümü bulupda niye yazmadın demesinler :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
acıklamayada sorun çözülmedi Ecsro dosyalarında çok eksik var bende vsro clean databaseye felan geçtin diye not bırak ondan sonra çözümü bulupda niye yazmadın demesinler :)
Vsro hiç sevemedim. Bu sorunu da çözeceğim. Çözdüğüm de yazarım :))

Aslında Eklemişim sizin vermiş olduğunuz program item mall'da gösteriyor other diye ama bir yerini yanlış yaptım neresi onu bulamıyorum :D
Muhtemelen isimlerde yanlışlığım var.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113

Aslında Eklemişim sizin vermiş olduğunuz program item mall'da gösteriyor other diye ama bir yerini yanlış yaptım neresi onu bulamıyorum :D
Muhtemelen isimlerde yanlışlığım var.
programdaki database to mediada market systemin dosyalarını cıkardıp ss atsana bir bakım cıkarcakmı

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.