Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
vSRO'da mBot, sBot, Delirus ve niceleri varken bunlarla uğraşanlara rabbim sabır versin, kolay gelsin.

Paylaşım için teşekkürler. ♥

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
vSRO'da mBot, sBot, Delirus ve niceleri varken bunlarla uğraşanlara rabbim sabır versin, kolay gelsin.

Paylaşım için teşekkürler. ♥
Oyunu bota oynatmak yerine kendi oynamak isteyen hatırı sayılır bir kitle olduğunu düşünüyorum. Birde 3job gibi bir çok eski özelliğin benim gibi müptelası olan insanları da düşünürsek uğraşırken sabır değil zevk veriyor olmalı :) @Pyrodox dimii :D

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Oyunu bota oynatmak yerine kendi oynamak isteyen hatırı sayılır bir kitle olduğunu düşünüyorum. Birde 3job gibi bir çok eski özelliğin benim gibi müptelası olan insanları da düşünürsek uğraşırken sabır değil zevk veriyor olmalı :) @Pyrodox dimii :D
Çok doğru söylüyorsun ama fakat şuanki sro kitlesine botsuz bir server oynatmak çok zor bende senin kadar botsuz eski özellikleri seviyorum ama malesef bu kitleyi oluşturmak büyük bir emek istiyor bunun için baya zaman harcaman ve güzel bi kod bilgisine sahip olursan zamanla herşeyi halledebilirsin. :) @merlin332