Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Job ödül sistemi hakkında

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar her kervan çekilip teslim edilmesinde ödül verdirmek istiyorum bunu nasıl sağlayabilirim yardımcı olur musunuz?

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Cevaplarınız için teşekkür ederim hocam sizce nasıl bir yol izlemeliyim bir türlü çıkamadım işin içinden.

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Cevaplarınız için teşekkür ederim hocam sizce nasıl bir yol izlemeliyim bir türlü çıkamadım işin içinden.
Kısacası sana bir öneride bulunayım SQL Server üzerine udemy'de kurs alıp kendini geliştirerek prosedür yazabilirsin tabi emek ve çaba olmadan her zaman başkalarından ümit beklenir fakat her zaman kendiniz ögrenin ileride server açtıgınızda bir sorun veya sql serverde bir performans kaybı yaşarsınız nerde bir sorun oldugunu anlayabilir ve çözebilirsiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Kısacası sana bir öneride bulunayım SQL Server üzerine udemy'de kurs alıp kendini geliştirerek prosedür yazabilirsin tabi emek ve çaba olmadan her zaman başkalarından ümit beklenir fakat her zaman kendiniz ögrenin ileride server açtıgınızda bir sorun veya sql serverde bir performans kaybı yaşarsınız nerde bir sorun oldugunu anlayabilir ve çözebilirsiniz.

Çok teşekkür ediyorum önerileriniz için şöyle söyleyeyim lise de web tasarım üniversite de Böte okudum şuan da sözleşmeli öğretmen olarak çalışmaktayım çok fazla bilgi sahibi olmasamda temel sql komutlarını biliyorum okuduğum kodu anlayabiliyorum lakin böyle bir durumda kaldığımda kafam karışıyor yapmak istediğimi yapamıyorum yardım istiyorum. Çıkmaza girdim şuan ve tavsiyelere ihtiyacım var yardımcı olursanız minnettar olurum.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Çok teşekkür ediyorum önerileriniz için şöyle söyleyeyim lise de web tasarım üniversite de Böte okudum şuan da sözleşmeli öğretmen olarak çalışmaktayım çok fazla bilgi sahibi olmasamda temel sql komutlarını biliyorum okuduğum kodu anlayabiliyorum lakin böyle bir durumda kaldığımda kafam karışıyor yapmak istediğimi yapamıyorum yardım istiyorum. Çıkmaza girdim şuan ve tavsiyelere ihtiyacım var yardımcı olursanız minnettar olurum.
Dostum bu kodlama bilgisini iyice sevip kavramaya çalışman gerek. Ben daha küçükken liseye bile gitmiyorken website kodlarıyla uğraşıp site tasarımı yapıp mühendislik firmalarına ve kişisel alanlarda yetkili kişilere site satardım. Ablam bile bilgisayar programcılığı okumasına rağmen benim uğraştığım kodları tam bilmiyordu. Sonuçta,bu işe girip emek vericem diyorsan kendim bir şeyler yapacağım diyorsan, araştırmalısın. Kendi başına projeler hazırlamalısın veyahut, kodlama bilgisini en başından alarak temelinden öğrenmeye başlayabilirsin. En ufak bilgi bile senin yararına olacaktır. Budediklerimi kavrayıp kodlara bağlanırsan yapamayacağın hiç bir şey yok. İlla okul okumana da gerek yok. İstediğin bilgiler her yerde mevcut.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.