Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Joyhub | Venus | 100 Cap Only CH | GO 22.05.2020 | The Silk Road Story Begins | Sponsored by VSRO.ORG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
@Toxicated bizim extraloob eski forumdaki kişiyle aynı mı ?
Evet aynı kişi, Sertaçla yaklaşık 10 yıllık bir dostluğumuz var. ☺️

Merakla bekliyoruz
Merakla bekliyoruz
Hayırlı olsun.
Beklemedeyiz ✋
Hayırlı olsun kardeşim bekliyoruz 🙂
Merakla bekliyorum şimdiden hayırlı olsun
Hepinize teşekkürler. ❤️

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Şu oyun gözü kapalı oynanabilecek en güvenli oyunlardan biri olacak, arkasında koskoca vsro.org var daha ne olsun 😌
Açılacağı tarihi merakla bekliyor olacağım, şimdiden buram buram kalite kokusu geliyor 😍

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Hayırlı uğurlu olsun inşallah, çok güvendiğim ve boşa çıkmayacağına adım gibi emin olduğum büyük bir proje. İsimler ve ortam çok sağlam. Herkes için hakkında hayırlısı olsun diyorum ve heyecanla bende gün sayıyorum :)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Hayırlı uğurlu olsun inşallah, çok güvendiğim ve boşa çıkmayacağına adım gibi emin olduğum büyük bir proje. İsimler ve ortam çok sağlam. Herkes için hakkında hayırlısı olsun diyorum ve heyecanla bende gün sayıyorum :)
sen nereye gün sayıyon bakem heee :D exl de gün sayamazdın 1 2 3 4 5 diye sırayla sayardık sen tam tersi giderdin unuttum mu sandın seni :D

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
sen nereye gün sayıyon bakem heee :D exl de gün sayamazdın 1 2 3 4 5 diye sırayla sayardık sen tam tersi giderdin unuttum mu sandın seni :D

Valla eskilerden isimleri de burda görmek beni daha mutlu ediyor, herkesi tabii hemen hatırlayamıyorum ama şuanda görüştüklerimin hemen hemen hepsinin çoluk çocuğa karıştığını görünce beraber büyüdüğümüzün farkındayım.. Eskilerden herkesin yeri bende farklı, hepiniz cansınız :)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Valla eskilerden isimleri de burda görmek beni daha mutlu ediyor, herkesi tabii hemen hatırlayamıyorum ama şuanda görüştüklerimin hemen hemen hepsinin çoluk çocuğa karıştığını görünce beraber büyüdüğümüzün farkındayım.. Eskilerden herkesin yeri bende farklı, hepiniz cansınız :)
Lord_Sniper exlde :D
gökhanla görüyor musun evlendi deme yıkılırım şuraya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.