Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Jupiter Door Trigger

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Uzun zamandır konu açmadığımı farkettim 😃 bugün tam 12 saattir bununla uğraşıyorum beynim durdu artık bugünün dışında 3 gündür uğraşıyorum toplamda Hall of Worship FGW yapmaya çalışıyorum da Dungeon taşı ile içeri giriyorum kendi eklediğim moblar spawn oluyor mobların hepsini kestikten sonra southwest kapısını açmaya çalışıyorum ama açılmıyor gün içerisinde bir kaç kez açtım ama bu sefer de ikinci kapı açılmıyor diye baştan yapmak istedim şimdi de mobları kestikten sonra ilk kapı açılmıyor. Benim asıl öğrenmek istediğim reftriggercondition tabloları reftriggeraction tabloları dışında diğer trigger tablolarının kapılar için çok etkisi var mı? Anlatabilecek yardımcı olabilecek var mıdır acaba?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Arkadaşlar kapı olayını hallettim burdan tekrar içeri girince moblar spawn olmuyor yeni hiveid oluşturdum onlar için btype 0 olunca ilk girişte çok fazla mob oluyor btype 1 yapınca ilk yaptığım gibi normal moblar spawn oluyor kapı açıldıktan sonra burda ki mobları nasıl tekrar spawn ettirebilirim?

123.png

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
jupiter triggerle ilgili bütün konuyu şu linkden bakabilirsiniz. hatasız bir şekilde jupiter mapi hazırlanmıştır

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Çözdüm çözdüm konuyu görmeyince unutmuşum pardon :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.