Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Jupiter map hk.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar saatlerdir çözemediğim bir sorun var. Jupiter regionları db de ekli değil fakat 5-10 kez ekledim. files içerisine farklı datalar ile denedim isro datada buna dahil ama ne yaptıysam shard'ın verdiği şu hatayı gideremedim. region olmamasına rağmen warp ile gidebiliyorum fakat addwp oluşturduğumda wp ile gidemiyorum yardımcı olabilecek olan var mı bu konuda?

Ekli dosyalar

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    13.1 KB · Görüntüleme: 47

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Forumda bölge ve map çekme ile ilgili bir konu olacak.
O konudan yararlanıp jupiterin ekli olduğu bir veritabanından girdileri çekebilirsiniz. Tabi Jupitere ait 1 satır dahi olsa veri varsa çakışma yapacaktır. Önce tüm ilgili tabloları kontrol edip sonrasında deneyin derim.
Aslında bu konuyla ilgili bir paylaşımım olacaktı fakat biraz tembelliğim tuttuğundan ekarte ettim. Başına geçersem hazırlamayı düşünürüm.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Fikir için teşekkür ederim jupitere ait 2 regionu farklı isimle kullanıyordum job cave için sanırım dediğinize göre o yuzden yapıyor
Region ismini tabloda manuel mi yaptınız yoksa LinkRefRegion üzerinden regionları birbirine bağlarken mi verdiniz ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.