Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Kamera datası zoom

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba, Oyuna girişte kamera karakterin dibinde gözüküyor, Bunu değiştirebilirmiyiz yani oyuna giriş yaptığımızda zoom en uzakta gözükecek şekilde bir kamera açısında başlatılabilir mi ? Pk2 içerisinde baktım cameradata var ama çözemedim.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Anlatmak istediğinizi görsellendirirseniz mantıklı birşeyler sunabiliriz.
Silkroadı açtığımda karakter ekranı bu şekilde resimde ki gibi görünüyor. Uzak masaüstü ile bağlandığım için ekranı uzaklaştıramıyorum. Bunu pk2 den bir ayarı var ise girişte uzaklaştırabilirmiyim ?

: Giriş yaptığımda bu şekilde karaktere çok yakın bir kamera açısı oluyor.
: Ben bu şekilde uzak kamera açısıyla olmasını istiyorum

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,119
Ödül Puanları
113
Silkroadı açtığımda karakter ekranı bu şekilde resimde ki gibi görünüyor. Uzak masaüstü ile bağlandığım için ekranı uzaklaştıramıyorum. Bunu pk2 den bir ayarı var ise girişte uzaklaştırabilirmiyim ?

: Giriş yaptığımda bu şekilde karaktere çok yakın bir kamera açısı oluyor.
: Ben bu şekilde uzak kamera açısıyla olmasını istiyorum
Karakteri bi kere kaydet setting klasoru ayarlarını yedekle her sroda kullan belki çözülür 😀 ekran ayarlarını değiştirmediğin sürece düzgün olur bence

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
Sorununuz çözüme kavuştuysa konuyu çözüldü olarak işaretlermisiniz