Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü #Kervan Kazanç ayarı

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
MERHABALAR BEN KERVAN YOLUNU SUNUCUDA SADECE ALEX VE SAMAR OLARAK AYARLADIM FAKAT KAZANÇLARI BİRTÜRLÜ AYARLIYAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

BU KODLARDA Quot_LB Quot_UB BaseOutun nasıl hesaplandığını açıklayabilirmisinz ?

şuan serverda 700x10 yani 700er tane 10 slot mevcut = 7000 tanesi 21500 = 150m500K Ya alınıyor satış değerini 650M yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

ayrıca aynı npcye sattığımızda kazanç yerine zarar elde etmek istiyorum yani (samardan alınan malı samar npcsine satmak mesela 150m ye aldığımız kervanı 140m yapmak istiyorum bunu nasıl yaparım ? )

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Girdiğiniz koddaki basequot - quotlb - quotub değerlerini arttırmanız gerekiyor.

Hesap mantığını tam olarak hatırlamıyorum. Deneme yanılma yoluyla basit şekilde çözülür ama.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
MERHABALAR BEN KERVAN YOLUNU SUNUCUDA SADECE ALEX VE SAMAR OLARAK AYARLADIM FAKAT KAZANÇLARI BİRTÜRLÜ AYARLIYAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

BU KODLARDA Quot_LB Quot_UB BaseOutun nasıl hesaplandığını açıklayabilirmisinz ?

şuan serverda 700x10 yani 700er tane 10 slot mevcut = 7000 tanesi 21500 = 150m500K Ya alınıyor satış değerini 650M yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

ayrıca aynı npcye sattığımızda kazanç yerine zarar elde etmek istiyorum yani (samardan alınan malı samar npcsine satmak mesela 150m ye aldığımız kervanı 140m yapmak istiyorum bunu nasıl yaparım ? )

Bunun için sıfırdan konu yapmak gerek, uzun ve yorucu bir iş job rate ayarı yapması, şimdilik şunları söyleyebilirim refobjcommon price, sellprice, refpricepolicyofitems ve itemquotation tablolarındaki değerlerle oynama yapmak gerekiyor.

Herhangi bir edit yapmadan önce bir excel yada word dosyası açıp hangi sehirden ahngi şehire ne kadar kar etmek istiyorsun, malları toplamda kaç golda almak istiyorsun, petin slotu ne kadar malların stack sayısı ne kadar bunların hepsini önceden bir hesaplayıp yazman işini çok kolaylaştırır.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.