Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Adsız.png
kguardedge kullanıyorum çalışan site bir anda bağlantı hatası vermeye başladı bütün server şu an da açık sadece burda sorun yaşıyorum buraya bağlanamadığım içinde start gelmiyor bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,100
Ödül Puanları
113
Ekli dosyayı görüntüle 15662
kguardedge kullanıyorum çalışan site bir anda bağlantı hatası vermeye başladı bütün server şu an da açık sadece burda sorun yaşıyorum buraya bağlanamadığım içinde start gelmiyor bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim
3 tane web adresi tanımlı o port ayarları yapma programında 2. ve 3. ip adresi sürekli yanıt vermemekte sallıorum şuan ping attın 5 dk sonra yk gibisinden. o yüzden tahminen asıl ip oraya bağlı bu yüzden sıkıntı yaşıyorsun sürekli güncelleyip duruyor ordaki ip adresini veya yanıt veremediğinden dolayı bu hatayı alıyorsun.

@kovboi umarım şu ip adreslerine bi çözüm sunacaktır çünkü sürekli olarak 3. web adresi ping alamama sorunu yaşatmakta.

Zamanında sormuştum :(

1683474837940.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
3 tane web adresi tanımlı o port ayarları yapma programında 2. ve 3. ip adresi sürekli yanıt vermemekte sallıorum şuan ping attın 5 dk sonra yk gibisinden. o yüzden tahminen asıl ip oraya bağlı bu yüzden sıkıntı yaşıyorsun sürekli güncelleyip duruyor ordaki ip adresini veya yanıt veremediğinden dolayı bu hatayı alıyorsun.

@kovboi umarım şu ip adreslerine bi çözüm sunacaktır çünkü sürekli olarak 3. web adresi ping alamama sorunu yaşatmakta.

Ekli dosyayı görüntüle 15664
çok fazla sql server felan vardı sıfırlayıp tekrar kurmak istedim temiz bir şekilde 1 tane olsun diye çünkü önceden eski sürümler ile çalışıyordum şu an sadece 2022 ve ssms 19 kullanıyorum böyle kaldı kullanamıyorum daha :S
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sql server üzerinde tcp/ıp ayarları yapılı zaten oralara felan hiç dokunmadım eksik bir şeey var mı bilemiyorum gözümden kaçan belki olabilir

sunucuya geçtiğim halde sorunum hala devam ediyor

Oyla 0

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93

Buradaki sorun bu değil hakanım.

sunucuya geçtiğim halde sorunum hala devam ediyor
Sizinle sanırım discord üzerinden bu konuyu konuşmuştuk. Local fotoğraftaki ip adresleri de local bağlantınızı gösteriyor. Local bağlantıda da gereken bütün DMZ ve Firewall ayarları yapılı olduğu halde çalışmıyor ve ne yazık ki sebebi belirsiz. Local bağlantıda araya telekom faktörü girdiğinden hizmetin kesintisizliğini garanti etmek maalesef mümkün değil.

Sunucuya geçtiğinizde bu sorun yaşanmıyor olması gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Buradaki sorun bu değil hakanım.

Sizinle sanırım discord üzerinden bu konuyu konuşmuştuk. Local fotoğraftaki ip adresleri de local bağlantınızı gösteriyor. Local bağlantıda da gereken bütün DMZ ve Firewall ayarları yapılı olduğu halde çalışmıyor ve ne yazık ki sebebi belirsiz. Local bağlantıda araya telekom faktörü girdiğinden hizmetin kesintisizliğini garanti etmek maalesef mümkün değil.

Sunucuya geçtiğinizde bu sorun yaşanmıyor olması gerekiyor.
sorunu çözdük @SQL saolsun halletti localde ayarları tekrar gözden geçireceğim sunucu üzerinden şu anda sorunsuz şekilde çalışıyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.