Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Kguard Disconnect Problemi

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Merhaba K Guard Kurulumunu yaptım ama oyuna girişte karakter doğunca Disconnect veriyor ve game serverde kguard hata.png
unkown packet sender detected!! will be disconnected hatası veriyor
bunu nasıl çözebilirim

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
SRO_VT_SHARD
Tables
_RefRegion Design Tıkladıktan Sonra Collation kısmında china yazısı yazıyor yanlış hatırlamıyorsam database default yaparmısın aynı işlemi Areaname kısmındada yapmalısın
_RefRegionBindAssocServer eğer aynı durum varsa onuda kontrol etmeni öneriyorum :)
1708602757846.png

Oyla 0

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43
Clientin içerisine Kguardedgenin vermiş olduğu Sro_Client.exe ve kguardedge.dll yerleştirdiniz mi ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
SRO_VT_SHARD
Tables
_RefRegion Design Tıkladıktan Sonra Collation kısmında china yazısı yazıyor yanlış hatırlamıyorsam database default yaparmısın aynı işlemi Areaname kısmındada yapmalısın
_RefRegionBindAssocServer eğer aynı durum varsa onuda kontrol etmeni öneriyorum :)
Ekli dosyayı görüntüle 18107
SRO_VT_SHARD
Tables
Ekli dosyayı görüntüle 18107
Çok Teşekkür Ederim Üstad . Dediğini yaptığım gibi düzeldi. Allah Razı Olsun
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Clientin içerisine Kguardedgenin vermiş olduğu Sro_Client.exe ve kguardedge.dll yerleştirdiniz mi ?
aynen yerleştirmiştim. tamamiyle dsgn reisin yazdığı gibi ref region tablosundan işlem yapmam ile düzeldi var olun çok teşekkürler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.