Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

KO Paylaşım Knight Online 1299 UniqTurk +5 +10 Pk Database Server Files Map Patch Pus

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Version 1299 --- [SQL 2008]

** Not : Lastman Zone NO : 202 , Soacs.ini Lastman Zone ayarini 202 yapiniz.. **

** DATABASE ÖZELLİKLERİ **

• +10 +5 İtemli Full Banka ve Başlangıç Şeklindedir.
  • Skill Damageleri Özel Eşitlendi ve Gayet Zevkli PK Sağlar.
  • USKO CZ , 1299 Çimenli Moradon Kuruludur.
  • NOT : Klasik Özelliklerden Bahsetmiyorum. Detaylar İçin Fotoraflara geçelim. (eklencektir)
  • Savaş Komutlari , +open ve +open2 dir.
  • IRK & JOB Değişmede Hera Kontrol Eğer Kullanıcı Hera Basmış ise Hera bitmeden işlem yapmasına izin vermiyor.
  • IRK Değişmede Clandan çıkmadan yapılan İşlemlerde bugta kalma olayina karşin , Clandami? Clansızmi? kontörlü kkledim.
  • JOB Değişmemelerde STAT & Skill Jobuna göre verili Başlar. Oyuncuları sıkılmalarını engellemek İçin yapılmıştır.
  • Banka sıfırlamada sorunsuz şekilde çalışmaktadır.
  • sadsadad.jpg

* Oyunda Krowaz görevi Ve UTC görevi mevcuttur,
50 Ring karşılığı ödülü verir ve ayni zamanda CZ de adam kestikçe Kiss Itemi düşer. onu da Ringe dönüştürme NPC'si eklenmiştir.
Oyunu Farm etkisi vererek zevkli hala getirmek amaçlanmıştır.

1.jpg
2.jpg 3.jpg
4.jpg 25.jpg

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
Version 1299 --- [SQL 2008]

** Not : Lastman Zone NO : 202 , Soacs.ini Lastman Zone ayarini 202 yapiniz.. **

** DATABASE ÖZELLİKLERİ **

• +10 +5 İtemli Full Banka ve Başlangıç Şeklindedir.
  • Skill Damageleri Özel Eşitlendi ve Gayet Zevkli PK Sağlar.
  • USKO CZ , 1299 Çimenli Moradon Kuruludur.
  • NOT : Klasik Özelliklerden Bahsetmiyorum. Detaylar İçin Fotoraflara geçelim. (eklencektir)
  • Savaş Komutlari , +open ve +open2 dir.
  • IRK & JOB Değişmede Hera Kontrol Eğer Kullanıcı Hera Basmış ise Hera bitmeden işlem yapmasına izin vermiyor.
  • IRK Değişmede Clandan çıkmadan yapılan İşlemlerde bugta kalma olayina karşin , Clandami? Clansızmi? kontörlü kkledim.
  • JOB Değişmemelerde STAT & Skill Jobuna göre verili Başlar. Oyuncuları sıkılmalarını engellemek İçin yapılmıştır.
  • Banka sıfırlamada sorunsuz şekilde çalışmaktadır.
  • Ekli dosyayı görüntüle 16436
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

* Oyunda Krowaz görevi Ve UTC görevi mevcuttur,
50 Ring karşılığı ödülü verir ve ayni zamanda CZ de adam kestikçe Kiss Itemi düşer. onu da Ringe dönüştürme NPC'si eklenmiştir.
Oyunu Farm etkisi vererek zevkli hala getirmek amaçlanmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 16440
Ekli dosyayı görüntüle 16441 Ekli dosyayı görüntüle 16442
Ekli dosyayı görüntüle 16443 Ekli dosyayı görüntüle 16444
teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.