Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

KO Paylaşım Knight online için skill magic main us.tbl anlama

Darkterror

Whoami
Elite
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Merhaba arkadaslar bu derste size skill_magic_main_us ta hile yapmanız için gerekli bütün sütunların açıklamalarını yapacağım :)

5. sütun dan başlıyorum

5. sütun skili bastığınız anda sizin karakterinizin yapacağı efect için kullanılan aslında boş gibi görülsede bize yararının çok büyük olduguna kanaat getirdiğim bir sütundur (129 değerini girdiğinizde yarım el olucaktır )

18. sütun mana

bu 17xx zamanında fixlenmiş olan manasız skill vurmanın babası olan bir sütundur

bu sütunda skili vurduğunuzda gidicek mana değerini ayarlarsınız

Ufak bir not : 17xx zamanında fixlenmiştir boşa ümit edip sakın editlemeyin :D

24. sütun cooldown

bu sütun aslında önemli bir sütundur ( ne kadar side falan olsada cooldown bazen düşünemediğimiz kadar işe yarıyor )

bu sütuna vereceğiniz saniye ve sanise değerini 10 ile çarpıp çıkan sonucu bu sütuna yazmanız yeterlidir

Örneğin :

Minor un cooldown u 1 sanisedir

bunu 10 dalık bir değerde işlersek 1 saniyenin 10 da biri kadardır

1 saniselik bir değer için

0.1*10 = 1 değerini 24. sütuna girdiğiniz takdirde o skill artık 1 saniselik bir cooldown a sahip oluyor

Not : ( biraz gereksiz )

yok etmek için ise 0

28. sütun ( range ) bunun üstünde pek durmıycam

bu sütun skillerinizin vurma mesafesi için kullanılmaktadır

29. sütun casting (potların aynı anda basılması )

bu sütunda yapabileceğiniz en baba şey hp mp aynı anda basmadır nttgame o kadar x3 ü getirdi falan ancak daha bu olayı pek aşamadı

bu sütunu potlar için 1 yaptığınız takdirde hp ve mp potları aynı anda basabilirsiniz

bu anlatım usko içindir diğer sunucular içinde denenebilir

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.