Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Kurulumdan sonra oyuna girememe..

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar yeni kurulum yaptığım oyunla ilgili sorunlar bitmek bilmedi affınıza sığınarak bir yardım talebinde daha bulunacağım. Aynı sorunu yaşayan vardır mutlaka, ilk olarak bütün ayarları yaptıktan sonra oyuna girmek için clienti loader ile açtığımda Error hatası normal açarken de güncelleme filan indirin diye hata veriyordu. Bunu düzeltmek için Akasha nickli arkadaşımız uğraştı sağolsun. Benim sql de moduleversiyona 1'den başlaması için ekleme yaptı ve benim İpinput'ta ki port numaramı yanlış girmişim buradaki 1 rakamdan dolayı sorun olmuş, bununla birlikte güvenlik duvarına port eklemesi de yaptı sonunda açıldı client. Ancak client açılınca bende işlerim dolayısı ile oyunun içerisine girip bakmadım. Daha sonra girmek için clienti açtığımda oyuna hem GM char id hem de normal char id si ile giremedim. sql deki yetkili char İpsini değiştirdim bir kaç deneme daha yaptım olmadı. Requesting user confirim yazısına takıldım giremedim oyuna. Bende Kguard programını kurdum ve ayarlamaları ona göre yaptım bu sefer clienti açmak istediğimde ilk baştaki sorunum yine ortaya çıktı Error hatası ve client hiç açılmıyor yine, güvenlik duvarı ile ilgili sorunum büyük ihtimal ne yapabilirim ?

Önceki girememe ekranı

giriş hata.png

şuanda aldığım hata. ilk alınan hatanın aynısı..

client açılma hatası.png
uygulama açma hatası.png

Konu Düzenleme
Arkadaşlar Kguardı silip ip ayarlarını hamachiye göre yaptım oyun açılıyor şuan ancak id pw yazıp giriş yapamıyorum yine, hem GM char hem normal char farketmiyor.

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Henüz çözemedik. Psycteam44 nickli arkadaş yardımcı olacak. Çözülünce ben burdan açıklamasını yapıcam diğer arkadaşlarımıza faydalanır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar sorunumuzu çözemedik farklı db ile yeniden kurulum yaptık ilginiz için teşekkürler. psycteam44 nickli abimiz de çok uğraştı sağolsun ama olmadı. Kolay gelsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
3
sorun ilk sebebi agent portu blokladıgı için üyelik id pw yazınca çara giriş yapılmıyordu 0 dan kurlum yapıldı giriş sorunu çözüldü bir tek s1030 sorunu kaldı oda üzerinde olan başlangıç itemleri ile alakalı onuda çözümü ayarlayınca problem ortadan kalkacak

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.