Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Kurumsal Logomuzu Yaptıracağımız Birilerini Arıyoruz !

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Ne kadar yardım sever bir forummuşuz. ☺
Severek yaptıgım için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum fakat ps üzerinde çok prof olmasamda ama yinede iyi işler çıkartabiliyorum ve bu zamanla dahada iyiye gider inşallah. Forumdaki kişilerede yardımcı olucağım.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Severek yaptıgım için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum fakat ps üzerinde çok prof olmasamda ama yinede iyi işler çıkartabiliyorum ve bu zamanla dahada iyiye gider inşallah. Forumdaki kişilerede yardımcı olucağım.
Bence gönderilen tasarımların hepsi bir birinden kaliteli. :)

Özellikle siz ve @takiru harika iş çıkartmışsınız.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Bence gönderilen tasarımların hepsi bir birinden kaliteli. :)

Özellikle siz ve @takiru harika iş çıkartmışsınız.
Ben android aplikasyonu çıkaracaklar diye ona göre bir tasarım yaptım tabi kendileri bilir ? genel olarak sevdim sistenin altyapısını oyundan ziyade genel bir kitleye hitap edebilecek düzeyde olmuş benim görüşüm, başarılar dilerim kendilerine :)

A

AmonRa

Ben android aplikasyonu çıkaracaklar diye ona göre bir tasarım yaptım tabi kendileri bilir ? genel olarak sevdim sistenin altyapısını oyundan ziyade genel bir kitleye hitap edebilecek düzeyde olmuş benim görüşüm, başarılar dilerim kendilerine :)
Sen harikasın dostum ??

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Tasarımın bende şok etkisi yarattı diyebilirim. Çok güzel düşünmüşsün logoyu. ^^

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkür ederiz. Paralel iş yürütmek adına , diğer siteler, bireysel çalışan editörler ya da firma sahipleri ile anlaşma yapıldığı zaman güzel işler çıkaracağımıza inanıyoruz.

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kurumsal logomuzu grafikerlerimiz tamamladı. Burada emeği geçen herkese teşekkür ederim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.