Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,940
Ödül Puanları
113
Herkese Merhaba!

Bugün @S3XPER isteği üzerine ''Shaco (İblis Soytarı)'' sizlerle paylaşmak istedim.

Bir önceki ''Ashe (Buzul Okçu)'' gibi bu konuda detaylı bir şekilde sizlerle paylaşılacaktır.

O zaman ''Şampiyon Tanıtım #2'' başlasın!

6zOlPGwrqouyOle8vTh8YxTXf6HZD4EIHEl5o-qp_A8lOVCBLkkltiww4YwpbK7X8GxReSk2ndhgmSTeDjlzHzYPGkOaYo1aB25KKI7OBA

png-cizgi-4-png.106997

Şampiyon Tanıtım

Şampiyon İsmi: ''Shaco''

Genellikle Oynandığı Koridor: ''Jungle (Orman)''

Şampiyon Zorluğu: ''6/10 (Orta-Zor)''

[Zorluk kişiden kişiye değişebilir. Ama genel olarak zorluk bazında ''Orta-Zor'' seviye bir şampiyon.]

1595539371133.png
Shaco'nun Yetenekleri
1- Pasif Yeteneği: ''Arkadan Vuruş''

Shaco herhangi bir rakibine ya da bir yaratığa arkadan vurduğunda extradan hasar vurmaktadır.

✱ Bu yetenek ''Ad Shaco (Attack damage)'' build yapan Shaco oyuncularına gerçekten karşısındakine fazlaca bir hasar bırakmasını sağlıyor.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

2- 1. Aktif Yeteneği: ''Kandırmaca''

Shaco bu yeteneğinde nereye tıklayarak bu yeteneğini attıysa oraya hem ''Sıçramakta'' hemde ''Görünmez'' olmaktadır.

Ayrıca Shaco'nun bu yeteneğiyle ''
Arkadan Vuruş'' yeteneği beraber çalışmaktadır. Shaco'nun ''Kandırmaca'' yeteneğini kullanıp rakip takım oyuncusuna ya da herhangi bir yaratığa arkadan vurduğunuzda hem ilk saldırısı daha güçlü olacak hemde ''Arkadan Vuruş'' pasif yeteneğiyle beraber extradan kritik hasar vuracaktır.

✱ ✱ ✱ Bu yeteneği kaçarken de kullanabilirsiniz. Rakipleriniz sizi göremediğinden dolayı kaçma olasılığınız dahada artmaktadır. Lakin rakip takım ''Kontrol Totemi veya Kâhin Dönüşümü'' atarsa yakın kısımlarınıza sizin nerede olduğunuzu görebilmektedir.

3- 2. Aktif Yeteneği: ''Soytarı Kutusu (Kukla)''

Shaco'nun bu yeteneği bir tane ''
Soytarı Kutusu (Kukla)'' çıkarır. Rakip takımdakiler bu kuklaları göremezler fakat Shaco bu kutuları rakip takımdaki oyuncunun görebileceği şekilde bir yere koyarsa başlangıçta bu ''Soytarı Kutusu (Kukla)'' bir kaç saniye görünür gözükür daha sonradan tekrar görünmez olmaktadır.

Bu kuklalara yaklaşan rakip takım oyuncuları ya da herhangi bir yaratık belli bir menzile kadar yaklaşırlarsa ''Soytarı Kutusu (Kukla)'' hem ''
Korkutmakta'' hemde ''Hasar'' vermektedir.

Kuklaların yakınlarına ''
Kontrol Totemi veya Kâhin Dönüşümü'' ile yaklaşılırsa ''Soytarı Kutusu (Kukla)'' görünür hale gelmektedir. Böylelikle rakip takımınızda Shaco varsa ''Soytarı Kutusu (Kukla)'' rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

4- 3. Aktif Yeteneği: ''Çift Zehirli Bıçak''

Shaco karşısındaki rakibine ya da herhangi bir yaratığa ''
Çift Zehirli Bıçak'' atarak karşısındakini ''Zehirler'' ve karşısındakinin ''Hareket Hızı'' nı düşürmektedir.

Bu yetenek ''
Ap Shaco (Abillity Power)'' Shaco oyuncularının neredeyse karşısındaki rakibe tek atmasını sağlamaktadır.

--> Ap Shacolardan Korkun :D

5- 4. Aktif Yeteneği (Ultimate): ''Halüsinasyon''

Shaco'nun özel yeteneği olan ''Halüsinasyon'' kendisinin bir tane klon versiyonunu çıkarmaktadır. Lakin takımın dışında herkes o klonu aynı şekilde görmektedir. Bu klon Shaco'nun karşısındaki rakipleri kandırmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca rakip takım Shaco yerine bu klonunu keserse hem ''Hasar'' yemekte hemde klonu öldükten sonra üçgen şeklinde ''Kukla'' ayrılmaktadır. O ''Kukla'' yaklaşırsa hem ''Korkacak'' hemde ''Kuklalardan Hasar'' yiyecektir.

✱ ✱ ✱ Shaco'nun bu yeteneğine dikkat ediniz. ^^

png-cizgi-4-png.106997

@S3XPER yorumunuzu bekliyorum. (Shaco hakkında önerileri zaten yetenekleri açıklarken az çok anlattığımdan extra bir öneri paylaşmadım).

Herkese İyi Forumlar
[MOD] Aleriya

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,940
Ödül Puanları
113
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
bana şey gibi hissettiriyor silkroadda samarkand donwhangada wizardlar görünmez olup metor zerk basıp öldürüp içeri kaçıyorlar ya öyle :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Eline bileğine sağlık, yine harika bir anlatım olmuş. ☺️❤️

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.