Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Legendary Gui- Filter Source

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thx full source paylaşmış sorun varmı ? this filter for have problem ? or no problem

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
@ZaKuRa

bro tell me a bit about the installation where is the dll what is the compilation version etc.

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
.:D

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
WxsPaab.jpg

Konuyu Paylaşan Şahıs - Goosxc - demişki : Yayınlıyorum çünkü bu kaynak çöp. Ama kaynaktan alabileceğiniz bazı işlevler var.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
vs 2017de sorunsuz derleniyor denemedim zaten uğraşmıyorum sroyla bilgi için yazdım :D

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
18
U don't know how to work and this not complete and u shear to people how

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
DÜzenlenmiş hali media kısmına ekledıgınızde calısıyor ama tıtle kısmı ve grand name calıstıramadım event vs vs yerlerı calısıyor ama resım yerlerı fılan hep eksık beyaz cıkıyor cogu yer daha ıyı duzenlıyen arkdaslar olursa paylasırsa sevınırım

Ekli dosyalar

• DLL.rar
    219.8 KB · Görüntüleme: 216
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.