Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Lıghtıng skillerindeki Grass walk(speed) skiline nasıl süre koyabilirim ?

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar merhaba, bilindiği üzere spear ve glaive bug diye tabir edilen bu skillerin 2 silah skili arasında kullanılmasıyla + atack olup bug yapmaktadır. Grass Walk skilinin veritabanındaki ismini göremedim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi günler diliyorum.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Delay koymak bir çözüm evet. Skilin üstten kapatılmasını engelleyen bir param değeri var, param satırlarında en sona eklemek de bu bug'ı çözer. Eve geçince atabilirim param değerini.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Arkadaşlar merhaba, bilindiği üzere spear ve glaive bug diye tabir edilen bu skillerin 2 silah skili arasında kullanılmasıyla + atack olup bug yapmaktadır. Grass Walk skilinin veritabanındaki ismini göremedim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi günler diliyorum.
Bug'ı bahsettiğim şekilde kapatmak isterseniz...
Skill'e ait tüm levellerde boşta kalan son param hücresine bu değeri girerseniz skill üstten kapatılamaz.
1851946342

Param değerleri için patch atmanıza gerek yok fakat bunda atmanız gerekekebilir çünkü buff kapatma işlemini elle yapıyorsunuz

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
rica etsem bi resim eklermisiniz hata yapmıyalım ?
Ekran alıntısındaki 3 satır 3 farklı speed scrollara ait. Paramların olduğu kısmı aldım, ID'ler görünmüyor onlar solda.. Tablo: _RefSkill
Fakat lightning'de ki koşu skillinde birden fazla satır olacaktır, bu sebeple tüm satırlarda ekleme yapılması gerekir.
Ekstra olarak sadece 1851946342 eklenecek.

1648687626048.png

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,052
Ödül Puanları
93
MUTLAKA YEDEK ALIN !
Query'i okutun ve DB to Media ile pk2 nize geçirin

PHP:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
çok mantıklı adminim tşk ederiz..
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Paylaşımın için tşk ederim .
Valla ben admin değilim ama onu söyleyim sonra yanlış algılanmasın :)

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Verdiğim param değerini speed scrollara da ekleyin... Rogue bug kapanır.
@jetsro

Oyla 0

S3XPER

.
Alınan Beğeni
93
Ödül Puanları
28
Ekran alıntısındaki 3 satır 3 farklı speed scrollara ait. Paramların olduğu kısmı aldım, ID'ler görünmüyor onlar solda.. Tablo: _RefSkill
Fakat lightning'de ki koşu skillinde birden fazla satır olacaktır, bu sebeple tüm satırlarda ekleme yapılması gerekir.
Ekstra olarak sadece 1851946342 eklenecek.

Ekli dosyayı görüntüle 13081
Merhaba bu mantıkla clericteki Holy Recovery Division skilinide kapatılmasını engelleyebilir miyiz?
" 1851946342 " bu tablo tam olarak Action_Overlap kısmı mı?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.