Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Sohbet Muhabbet Linkin Park - Numb

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Vay be linkin park grubunun solisti ölmüş yıllar önce silkroad online'ye ilk başladıgımda bu şarkıyı dinlerdim devamlı çocuklugumun şarkısı bir daha dünyaya böyle bir ses gelmez :(

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

O yüzden hayattayken gitmek istediginiz yere gidin yapmak istediklerinizi yapın birdaha imkanınız olsa bile yapmak istediklerinizi yapamıyorsunuz :(
Mesela ben linkin park konserine gitmek isterdim imkanım var ama solist hayatta degil dünya kadar paran olsa bile o solistin sesini o konser heyecanını yaşayamıyorsun

Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
Cok iyi hatırlıyorum 10 yaşındaydim ve cafeye gidiyordum cafeye girer girmez isro oynayan arkadaşlarım vardı param yoktu ama izlemeyi severdim cafe sahibi ile sabahlardık ve bu şarkıyı açıp dinlerdik şuan aklima geldi ve gerçekten geri dönmek istesek dönemiyoruz sadece anısı kalıyor aklımızda dediğin gibi ne yapmak istiyoraniz yapin hayallerinizi gerçekleştirin bidaha asla o hayali yapamazsınız...

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,155
Ödül Puanları
303
Linkin Park grubu belki de Silkroad sayesinde ünlendi, nam saldı, kazanç sağladı, şarkı tarzı sevildi diyebiliriz.
Hayatım da dinlemediğim ve dinlemeyeceğim bir şarkı tarzı fakat Silkroad sayesinde izlediğimiz tüm videoların editlerinde kullanılırdı.
Günümüz de bile nadir de olsa devam ediyor.
Eskiden telif, ihlal konuları yoktu bu yüzden her pvp videosunda, unique videosunda kullanılırdı.
Allah rahmet eylesin ne diyelim.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Cok iyi hatırlıyorum 10 yaşındaydim ve cafeye gidiyordum cafeye girer girmez isro oynayan arkadaşlarım vardı param yoktu ama izlemeyi severdim cafe sahibi ile sabahlardık ve bu şarkıyı açıp dinlerdik şuan aklima geldi ve gerçekten geri dönmek istesek dönemiyoruz sadece anısı kalıyor aklımızda dediğin gibi ne yapmak istiyoraniz yapin hayallerinizi gerçekleştirin bidaha asla o hayali yapamazsınız...
Walla istanbuldayken orta okuldan kaçardım internet cafeye giderdim liseye gidiyordum sabahları okula diye evden çıkardım internet cafede okul saatine kadar sro oynardım hey gidi günler hey linkin park dinlerdim evenescence dinlerdim :(

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.