Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Login intro & Old Login - Siyah Ekran

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,076
Ödül Puanları
93
Selamlar china_whraf introyu eklemek istiyorum her zaman eklediğim ve yapılışı aşırı basit olan bir şey fakat saatlerdir siyah ekran sorunu alıyorum başka oyunlardan çektim paylaşılmış olanları denedim her yolu yaptım fakat bir türlü siyah ekran sorununu çözemedim başka haritalarda sorun yok fakat old map introda göstermiyor dataya baktım fakat siyah ekran atıyor varmıdır daha önce başına gelen diğerleri sorunsuz çalışırken china_whraf siyah ekran sadece // guard kullanıyorum aynı hata old login haritasında da var cilent güncel olanla değişti maxiguard üzerinden old giriş açıldı gerekli dosyalar old paket patch atıldı fakat siyah ekran
1708641009780.png 1708641064091.png
image.png
1708641744078.png

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
Selamlar china_whraf introyu eklemek istiyorum her zaman eklediğim ve yapılışı aşırı basit olan bir şey fakat saatlerdir siyah ekran sorunu alıyorum başka oyunlardan çektim paylaşılmış olanları denedim her yolu yaptım fakat bir türlü siyah ekran sorununu çözemedim başka haritalarda sorun yok fakat old map introda göstermiyor dataya baktım fakat siyah ekran atıyor varmıdır daha önce başına gelen diğerleri sorunsuz çalışırken china_whraf siyah ekran sadece // guard kullanıyorum aynı hata old login haritasında da var cilent güncel olanla değişti maxiguard üzerinden old giriş açıldı gerekli dosyalar old paket patch atıldı fakat siyah ekran
Ekli dosyayı görüntüle 18108 Ekli dosyayı görüntüle 18109
image.png
Ekli dosyayı görüntüle 18110
kullandığın data.pk2 map.pk2 veya Particles.pk2 isro aitmi bunlar olduğu vakit old login böyle bir sorun oluşabilir :)

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
hiç bişeye ellemicen arka plan için sadece maxiguardın son client sürümünü at özel clientın varsa inject et yoksa direk maxiguardın verdigi clienti kullan intro için aşagıda verdiğimi patchle dene

Oyla 0

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,076
Ödül Puanları
93
hiç bişeye ellemicen arka plan için sadece maxiguardın son client sürümünü at özel clientın varsa inject et yoksa direk maxiguardın verdigi clienti kullan intro için aşagıda verdiğimi patchle dene
Attığın intro china_whraft değil ki iskele olan harita değilmiydi china_whraft ek olarak maxiguardın cilentini kullanıyorum zaten fakat gözükmüyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

kullandığın data.pk2 map.pk2 veya Particles.pk2 isro aitmi bunlar olduğu vakit old login böyle bir sorun oluşabilir :)
daha önceki oyunlarda da aynı isroya aitti fakat böyle sorun yaşamamıştım

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
belkide senin map.pk da yoktur o bolge databasedede ekli degildir ondan yapar

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Eksik olan map.pk2 vb dosyayı söylersin atarım .

1708703129877.png
1708703152190.png

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
başka bir map.pk ile değiştirdim fakat düzelmedi databasede kaynaklı yapar mı ya ilk kez duydum :D deniyorum
niye olmasınki databaselerin refregion kısmında cogu databasede eklidir o bölge birkaç kez gözüme çarpmıştı belki seninkinden kaldırılmış olamazmı :sneaky:

SRO[2024-02-23 19-03-16]_86.jpg

Oyla 0

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,076
Ödül Puanları
93
TRSronun map.pk2 sini kullanmıştım denemek için orda da yokmuş başka bir oyundan çektim şimdi sorun çözüldü tek tek dosya aramaya üşendim :D sorun çözülmüştür map.pk2 de eksik vardı başka oyundan çektim

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
TRSronun map.pk2 sini kullanmıştım denemek için orda da yokmuş başka bir oyundan çektim şimdi sorun çözüldü tek tek dosya aramaya üşendim :D sorun çözülmüştür map.pk2 de eksik vardı başka oyundan çektim
genellikle vsro map.pk larında eklidir o saten orjinal silkroadda bulamazsın kullanmadıkları ıcın kaldırıyolar

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.