Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Lvl e göre item giyme özelliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Selamun aleyküm arkadaşlar Başlangı item değilde Log kısmına Lvl up atladıkca ayarlanan seviyeye göre item giyme özelliği veriliyordu elinde prosedürü olan varmı acaba
Mesela 10 lvl return cekiyor o degrenin itemini giyiyor 50 lvlreturn cekiyor o degrenin itemini giyiyor boyle bir prosedür vardi eski arşivimde ama bulamadım sizlerde varsa paylaşırmısınız

F

forsa04

Selamun aleyküm arkadaşlar Başlangı item değilde Log kısmına Lvl up atladıkca ayarlanan seviyeye göre item giyme özelliği veriliyordu elinde prosedürü olan varmı acaba
Mesela 10 lvl return cekiyor o degrenin itemini giyiyor 50 lvlreturn cekiyor o degrenin itemini giyiyor boyle bir prosedür vardi eski arşivimde ama bulamadım sizlerde varsa paylaşırmısınız
dostum bende vardi pcnin ana karti bozuldu bilgisayarlara biseyler oluyor bugünlerde

F

forsa04

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Msg 2809, Level 16, State 1, Line 14
The request for procedure '_ItemPoolAutoEquipment' failed because '_ItemPoolAutoEquipment' is a table object.
Tablo oluşturmada hata veriyor prosedür test edildimi ?

F

forsa04

Msg 2809, Level 16, State 1, Line 14
The request for procedure '_ItemPoolAutoEquipment' failed because '_ItemPoolAutoEquipment' is a table object.
Tablo oluşturmada hata veriyor prosedür test edildimi ?
telefondan şöyle bir kodlara göz gezdirdimde hata bulamadim sıralamayı doğru yapmıyor olabilirmisiniz?

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
sıralamayı bu şekilde takip ediyorum

Yapılması gerekenler;

1- Table,Procedure ve Triggerı execute etmeniz yeterlidir.

Execute sırası:

_FN_ADD_INITIAL_EQUIP_DEPI[Procedure]
_ItemPoolAutoEquipment

_TR_AUTOEQUIP_DEPIEDRA[Trigger]

F

forsa04

sıralamayı bu şekilde takip ediyorum

Yapılması gerekenler;

1- Table,Procedure ve Triggerı execute etmeniz yeterlidir.

Execute sırası:

_FN_ADD_INITIAL_EQUIP_DEPI[Procedure]
_ItemPoolAutoEquipment

_TR_AUTOEQUIP_DEPIEDRA[Trigger]
pc olmadıği için bakamiyorum kurulum txt de yazanlari yap olmuyorsa başka birinden yardim alabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.