Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Magic POP sorun

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba Arkadaşlar,

Magic Popa bir kaç şey eklemiştim sorun yoktu fakat ne olduysa sorun olmaya başladı yeni farkettim.
Clean halini tekrar yükledim denerken crash / oyundan atıyor.
Win ve Lose olarak zaten clean halinde var bunlardan yana sorun oldugunu düşünmüyorum
İçindeki lose itemlerin hepsini tek tek denedim hiç birinde sıkıntı yok. ( Belki itemlerde sorun vardır diye v.s)
Bu sorun her itemde yapıyor bu arada. İşin garip kısmı ilkinde crash alıyorum denememiş oluyor. Tekrar girip deneyince deniyor ve Yeşil ya da kırmızı düşüyor. Bazende tekrar sıkıntı olmaya başlıyor hep crash veriyor çözemedim neden böyle yapar

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,098
Ödül Puanları
113

incelermisin *

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63

incelermisin *
Burdakilerin hepsini yaptım Cleandan çektim düzelmiyor. Fakat GDF Service kapalı olabilir dediği ne anlama geldiğini bilmiyorum

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
Aklıma gelen şey mediada tab kapalı olabilir, o tablarda da eşyalar olabilir.. mi ?

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,098
Ödül Puanları
113
TAB'larda sorun yok zaten çalıyordu anlamadığım tek şey bazı çarlarda çalıyor bazı çarlarda crash oluyor bu nasıl olabilir
çözdüysen nasıl çözdün söylermisin :D itemi seçiyorum magicpop yerleştiriyorum play dediğim gibi clientless geçiyor

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
çözdüysen nasıl çözdün söylermisin :D itemi seçiyorum magicpop yerleştiriyorum play dediğim gibi clientless geçiyor
Bu sorunu hatırladım da nasıl düzelttiğimi hatırlayamadım
Ama şeyden kaynaklanıyor olabilir çünkü bir çok yere müdahale ediyor. "VIOLANCE_RESTRICT TEENAGE" Engeli

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,098
Ödül Puanları
113
Bu sorunu hatırladım da nasıl düzelttiğimi hatırlayamadım
Ama şeyden kaynaklanıyor olabilir çünkü bir çok yere müdahale ediyor. "VIOLANCE_RESTRICT TEENAGE" Engeli
peki data.pk2 de magicpop ile dosyalar hangi klasörde efecti gördüğü gibi atıyor bizde tahminen o oynayınca zarlar dönüyor onların efect ile alakalı :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
peki data.pk2 de magicpop ile dosyalar hangi klasörde efecti gördüğü gibi atıyor bizde tahminen o oynayınca zarlar dönüyor onların efect ile alakalı :D
Onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum bence ama bir bak tabi. Nerde olduğunu hiç hatırlamıyorum daha doğrusu hiç bakmadım.
Lose ve Win itemleri var ise, Denediğin item sorunsuzsa, Magic pop Eşyasında sorun yoksa ve tabi GachaItemSet tablosunda sorun yoksa çalışması gerekir. Baştan aşağıya bir kontrol et derim. Çünkü dediğin şey olsaydı bence yine de denerdi ama oyundan atardı. Anladığım kadarıyla hiç denemiyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.